ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
11.10.2017r. 06:02

Między innymi na temat przyszłej polityki energetycznej i miksu energetycznego, a także o ryku mocy oraz obligo giełdowego rozmawiała z wiceministrem energii Andrzejem Piotrowskim "Rzeczpospolita".
10.10.2017r. 20:26

Firmy produkujące energię są w przededniu olbrzymich zmian związanych z ochroną środowiska naturalnego - powiedział prof. Grzegorz Wielgosiński podczas konferencji w Opolu poświęconej inwestycjom na rzecz ochrony środowiska.
10.10.2017r. 20:24

Prawo ochrony środowiska wprowadza możliwość powoływania członków zarządów wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej przez wojewodów, jeżeli w ustawowym terminie nie uczynią tego zarządy województw albo rady nadzorcze wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.
10.10.2017r. 15:06

Ocieplające się wskutek zmian klimatu gleby będą uwalniać ogromne ilości węgla do atmosfery. Ten z kolei będzie przyspieszał globalne ocieplenie. Naukowcy ostrzegają przed "błędnym kołem" emisji węgla, które odkryli podczas trwającego 26 lat eksperymentu.
10.10.2017r. 05:47

Na temat rankingu najwyżej wycenianych menedżerów na GPW pisze "Rzeczpospolita" . W zestawieniu znaleźli się między innymi szefowie Orlenu, PGNiG, PGE oraz Enei i Bogdanki.
09.10.2017r. 18:43

NFOŚiGW oferuje pomoc doradców energetycznych dla projektów efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.
09.10.2017r. 17:09

Czyste powietrze nie ma barw partyjnych, dotyczy wszystkich obywateli, dlatego chcemy stworzyć obywatelską i ponadpartyjną koalicję na rzecz zdrowego środowiska - zapowiedzieli w poniedziałek w Krakowie politycy PO podczas konsultacji projektu ustawy "o czystym powietrzu".
09.10.2017r. 14:19

Walka z wykluczeniem energetycznym, egzekucja nowych przepisów środowiskowych, edukacja ekologiczna oraz inwestycje - to główne elementy nowej, wieloaspektowej strategii walki ze smogiem, opracowywanej przez samorząd Katowic.
09.10.2017r. 14:09

W zakresie budowy nowego 11-kilometrowego odcinka sieci ciepłowniczej, który obejmie dzielnice Matarnia, Jasień i Kokoszki, GPEC rozpoczął 6 października przewiert pod obwodnicą Trójmiasta
09.10.2017r. 14:03

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, Bank Ochrony Środowiska wraz z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach rusza z preferencyjną ofertą wspierającą m.in. wymianę kotłów i modernizację systemów grzewczych na terenie województwa śląskiego. Umowa regulująca zakres współpracy między Funduszem i BOŚ została podpisana dzisiaj w Katowicach. Śląski WFOŚiGW nawiązał również podobną współpracę z Krakowskim Bankiem Spółdzielczym.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE