ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
12.02.2018r. 13:22

Tauron Ciepło wprowadził w aglomeracji śląsko-dąbrowskiej system zdalnego odczytu liczników ciepła oraz system monitorowania węzłów cieplnych i wymienników ciepła. Te nowoczesne rozwiązania mają za zadanie zwiększenie komfortu korzystania z ciepła sieciowego dla mieszkańców aglomeracji, zmniejszenie uciążliwości związanych z odczytami u klienta, a także ograniczenie ryzyka awarii.
12.02.2018r. 13:19

Samorząd woj. śląskiego zachęca do udziału w akcji "List do sąsiada" - wysyłania listów do osób, które paląc śmieci lub węgiel złej jakości przyczyniają się do powstania smogu. To kolejna odsłona walki z niską emisją w regionie.
12.02.2018r. 12:35

W piątek 9 lutego odbyły się uroczystości zakończenia budowy odwiertu GT-1 bis w Geotermii Pyrzyce.
12.02.2018r. 12:29

PGE Energia Ciepła, spółka Grupy PGE, największy w Polsce producent ciepła oraz Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gdynia, zawarły z władzami pomorskiej Gminy Kosakowo Porozumienie w sprawie Partnerstwa na rzecz zrównoważonego rozwoju.
12.02.2018r. 10:49

Po zakończeniu w woj. śląskim ferii zimowych straż miejska w Katowicach w poniedziałek rozpoczęła wzmożone kontrole związane z niską emisją w pobliżu szkół i przedszkoli. Ostatnie dni w centrum regionu upłynęły pod znakiem rosnących przekroczeń zanieczyszczeń norm powietrza.
12.02.2018r. 10:28

Jednym z istotnych tematów w kampanii w wyborach samorządowych w stolicy będzie kwestia jakości powietrza - ocenił w poniedziałek wiceszef Porozumienia Zbigniew Gryglas. Przekonywał, że władzom Warszawy brakuje przemyślanej wizji działań na rzecz poprawy jakości powietrza.
12.02.2018r. 10:18

13 przypadków spalania w kotłach i piecach odpadów ujawnili w Krakowie w pierwszym miesiącu tego roku strażnicy miejscy. Osiem osób zostało ukaranych mandatami na kwotę w sumie ponad 1 tysiąca złotych, cztery osoby pouczono, a w jednym przypadku skierowano wniosek o ukaranie do sądu.
12.02.2018r. 09:44

Do końca marca powstanie projekt ustawy, który będzie regulował zasady wsparcia termomodernizacji budynków w przypadku ludzi "ubogich energetycznie" - zapowiedział w poniedziałek w Radiu Wnet wiceminister przedsiębiorczości i technologii Piotr Woźny, który jest odpowiedzialny za problematykę czystego powietrza.
11.02.2018r. 14:33

Wszyscy, którzy w poniedziałek zrezygnują z jazdy samochodem, będą mogli za darmo podróżować pociągami Kolei Śląskich (KŚ). Przewoźnik już po raz kolejny tej zimy organizuję taką akcję w związku z prognozowaną bardzo złą jakością powietrza w części regionu.
10.02.2018r. 11:46

Bardzo zła jakość powietrza utrzymuje się w sobotę w części woj. śląskiego. Najgorzej oddycha się na południu i w centrum regionu - wynika z danych systemu monitoringu powietrza Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Katowicach (WIOŚ).

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE