ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Lotos zainwestuje w stacje ładowanie
21.04.2017r. 05:51

Grupa Lotos planuje wyposażenie swoich stacji paliw w punkty ładowania pojazdów z napędem elektrycznym. Jak donosi "Rzeczpospolita", wytypowano już kilkadziesiąt lokalizacji.
Według informacji dziennika Lotos wybrał już 50 stacji paliw przy autostradach i drogach szybkiego ruch, które mają być wyposażone w punkty ładowana pojazdów z napędem elektryczny. "Rz" ustaliła, że koszt tej inwestycji może wynieść 10 mln zł. Koncern póki co nie ujawnia szczegółów swojego planu.
"Rz" przypomina, że w stacje ładowania pojazdów z napędem elektrycznym inwestują już Energa i PGE. Ta ostania poinformowała ostatnio o rozpoczęciu takiego projektu w aglomeracji krakowskiej, a wcześniej rozpoczęła realizację podobnych przedsięwzięć w Łodzi, Lublinie i Lublinie. Według dziennika jeszcze w tym roku PGE będzie ogłaszać kolejne lokalizacje, w których rozpocznie pilotażowe projekty z zakresu elektromobilności.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE