ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Unimot raportuje wzrost przychodów ze sprzedaży
21.04.2017r. 12:26

Przychody ze sprzedaży uzyskane przez Unimot w marcu 2017 r. są wyższe o ponad 60 proc. od przychodów uzyskanych w analogicznym okresie roku poprzedniego - podała spółka w komunikacie.
Przychody ze sprzedaży netto za miesiąc marzec 2017 Unimotu w ujęciu jednostkowym wyniosły 257,8 mln zł, co oznacza wzrost o ponad 60 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, bo w marcu 2016 r. spółka wypracowała przychody na poziomie 160,9 mln zł). Marcowe przychody Unimotu były również zdecydowanie wyższe - o 52 proc. - niż w luty 2017 roku, kiedy to wyniosły 169,5 mln zł.) Wartość przychodów netto narastająco za 3 miesiące 2017 r. wyniosła prawie 642,3 mln zł i była większa o około 70 proc. w porównaniu do analogicznego okresu roku ubiegłego (378,1 mln zł) .

Jak informuje spółka, na tak wysoki przyrost poziomu przychodów miało wpływ kilka czynników między innymi bardzo dobre wyniki sprzedażowe w segmencie oleju napędowego oraz zawarcie nowych kontraktów przez dział biopaliw. Unimot zwraca również uwagę na utrzymujące się dobre wyniki sprzedaży w segmencie gazu LPG.

- Osiągnięty poziom przychodów dobrze prognozuje na dalszą część roku szczególnie, że zazwyczaj w pierwszy kwartale mamy do czynienia ze zmniejszeniem obrotów wynikającym z sezonowości sprzedaży paliw oraz lepszym zbilansowaniem rynku przez rodzimych producentów - prezes Unimotu Robert Brzozowski.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE