ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

MŚ: Konkurs na logo COP 24 rozstrzygnięty
21.04.2017r. 19:20

Konkurs na logo COP 24 został ogłoszony w związku z organizacją przez Polskę w przyszłym roku Konferencji Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimat został rozstrzygnięty - informuje Ministerstwo Środowiska.
Z relacji resortu wynika, ze do konkursu zgłoszono 97 prac. Jury oceniało je m.in. pod kątem prostoty kompozycji, funkcjonalności, estetyki oraz niebanalnego zastosowania elementu polskości w logo. Jednym z warunków, które logo powinno spełnić było również graficzne dopasowanie do logo Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych w Sprawie Zmian Klimatu (UNFCCC), w sąsiedztwie którego będzie często zamieszczane.

Logo konferencji klimatycznej COP 24 zostanie opracowane przez Pana Błażeja Krzepinę, studenta Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Ministerstwa Środowiska.
W konkursie wyróżniono dwie prace, które zajęły drugie i trzecie miejsce. Drugiem miejsce zajęła praca Nikoli Burzyńskiej z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, a trzecie - Franciszka Rzepki z Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: antymonopol 22.04.2017r. 15:12
To za co ten student wygrał konkurs na logo COP 24 jak ma je dopiero opracować?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE