ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE

HANDEN realizuje strategię ciągłego rozwoju
11.09.2017r. 09:14

HANDEN jest alternatywnym sprzedawcą gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się Spółką obrotu energią elektryczną. Działa w branży energetycznej już od 10 lat. Dzięki konsekwencji i jasno sprecyzowanej wizji HANDEN realizuje strategię ciągłego rozwoju.
Dynamiczne podejście do biznesu Spółki HANDEN, rozumiane jako otwartość na zmiany i stawianie na innowacyjność, przyczyniło się do wdrożenia wielu rozwiązań, które umożliwiły elastycznie reagować na zapotrzebowania rynku. Przykładając dużą uwagę w codziennej działalności do jakości procesów wewnętrznych firma HANDEN zdecydowała się na współpracę z firmą Ebicom w zakresie uruchomienia rozwiązania IRIS Multi Energy System. W ramach IRIS zostały wdrożone moduły wspierające sprzedaż (CRM) i rozliczenia klientów (Biling) oraz moduły dodatkowe takie jak: zmiana sprzedawcy, ofertowanie, zrządzanie produktami, raportowanie, akwizycja danych pomiarowych czy elektroniczne Biuro Obsługi Klienta eBOK. Opierając swoją strategię na indywidualnym podejściu do Klienta i oferowaniu produktów "szytych na miarę", IRIS Multi Energy System okazał się strzałem w dziesiątkę. Optymalizacja procesów biznesowych, usprawnienie działań sprzedażowych oraz posprzedażowych to tylko niektóre z rezultatów wdrożonego Systemu. Funkcjonalności jakie oferuje programu zostały docenione również przez rozwijającą się sieć Partnerów Biznesowych, którzy w całej Polsce oferują gaz i prąd od HANDEN.

Realizując ambitnie założone cele, zawsze podkreślam, że efektywność osiągniemy wspólnie budując rozwijające i inspirujące środowisko pracy oraz wzmacniając poczucie partnerstwa w przedsiębiorstwie - mówi Prezes Zarządu Ireneusz Sawicki. - O skuteczności naszych działań świadczy zaufanie Klientów, które stanowi dla nas cenny kapitał i motywację do podejmowania dalszych kroków na rzecz konsekwentnej realizacji strategii rozwoju.
HANDEN

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: gazowniczek 12.09.2017r. 20:08
... no cóż jak na dziesięć lat to inni w tym samym okresie maja dużo lepsze wyniki i są zdecydowanie dalej. PR ponad... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE