ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Spółka Tarczyński po raz pierwszy klientem Energi Obrót
13.10.2017r. 11:23

Energia Obrót podpisała z firmą Tarczyński umowę na sprzedaż energii elektrycznej na 2018 rok. Wolumen kontraktu to 39 GWh. Energia elektryczna trafi do trzech zakładów produkcyjnych klienta, w tym do jednego z najbardziej nowoczesnych w Europie - w Ujeźdźcu Małym k. Wrocławia.
Marka Tarczyński po raz pierwszy dołączyła do grona klientów biznesowych Energi Obrót. Obie firmy podjęły rozmowy handlowe na początku tego roku. Po wielomiesięcznych negocjacjach podpisały umowę, na mocy której Tarczyński zakupi od Energi Obrót 39 GWh energii elektrycznej. Trafi ona w przyszłym roku do zakładów przetwórstwa mięsnego, zlokalizowanych w dolnośląskim Ujeźdźcu Małym, lubuskiej Sławie i Bielsko-Białej - czytamy w komunikacie spółki.

- Kontrakt z tak znanym producentem wędlin i dużym graczem na polskim rynku jest dla nas niemałym sukcesem. To ważny krok w pozyskiwaniu kontrahentów branży przetwórstwa mięsnego. Cieszymy się, że negocjacje przyniosły oczekiwany przez obie strony sukces. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na partnerskie podejście do ich oczekiwań oraz na ofertę uszytą na miarę zarządzanych przez siebie biznesów. Gwarantujemy także najwyższe standardy obsługi. Cieszymy się z zaufania, jakim obdarzyła nas Spółka Tarczyński. Choć to to pierwszy wspólny kontrakt, to dołożymy wszelkich starań, aby przerodził się w stałą współpracę - powiedział Błażej Krawczyszyn, Wiceprezes Energi Obrót, zarządzający sprzedażą rynku biznesowego.
Firma Tarczyński jest znanym polskim producentem wędlin drobiowych i wieprzowych. Posiada trzy zakłady produkcyjne. Największy z nich, zlokalizowany w Ujeźdźcu Małym jest jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcji wyrobów wędliniarskich w Europie. Poza rynkiem polskim Spółka sprzedaje swoje produkty w 13 europejskich krajach, m. in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Szwecji i Danii. W 2013 roku Spółka zadebiutowała na rynku Giełdy Papierów Wartościowych uzyskując w wyniku emisji publicznej 45 mln zł.

Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 6 )


Autor: Klop 13.10.2017r. 13:24
Panie Błażeju prosze podac cene sprzedazy
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Golonka 13.10.2017r. 14:29
Tarczynski będzie teraz wędzić prądem
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Klak 13.10.2017r. 15:21
chyba artykuł mija się z prawdą. energię to chyba dostarczy Tauron Dystrybucja
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Miszcz 15.10.2017r. 07:14
Czy teraz każda transakcja sprzedaży energii obrót będzie raportowana na cire?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Brat 15.10.2017r. 17:12
Ale presja na pr skoro takie wiadomości lecą znad morza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jakotako 16.10.2017r. 20:57
PGNiG niestety nie dał rady.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE