ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy przygotowują się budowy gazociągu Eugal - lądowego przedłużenia Nord Stream 2
13.02.2018r. 13:48

Gazociąg Eugal, którym gaz z Nord Stream 2 miałby płynąć do Europy, został włączony do planu rozwoju niemieckiej sieci gazowej na lata 2018 - 2028 - wynika z informacji niemieckiego stowarzyszenie operatorów, na które powołuje się serwis Energetyka24.

Dziesięcioletni plan rozwoju niemieckiej sieci gazowej określa środki i działania, których podjęcie proponują operatorzy w celu zagwarantowania dostaw gazu do Niemiec. Uczestnicy rynku mogą zgłaszać do niego swoje uwagi do 2 marca br. Łączny koszt projektów, które miałyby zostać zrealizowane do 2028, wynosi 7 mld euro - podaje serwis Energetyka24.
Serwis przypomina, że gazociąg Eugal, którego trasa będzie wiodła od wybrzeża Morza Bałtyckiego do granicy niemiecko-czeskiej, ma mieć długość 485 km. Jego budowa ma rozpocząć się pod koniec drugiego kwartału 2018 r.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE