ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

"Rz": JSW będzie negocjować warunki współpracy Prairie Mining
13.03.2018r. 05:29

W ciągu najbliższych dni ma dojść do spotkania przedstawicieli Jastrzębskiej spółki węglowej i Prairie Mining - czytamy w "Rzeczpospolitej".

Cytowany przez dziennik prezes JSW Daniel Ozon zapowiada, że do spotkania dojdzie w ciągi najbliższych dziesięciu dni. Jego tematem ma być między innymi planowana przez Prairie Mining budowa na Lubelszczyźnie kopalni Jan Karski . "Rz" przypomina, że obie firmy rozmawiały dotychczas na temat współpracy w ramach projektu kopalni Dębieńsko na Śląsku.
Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", prezes nie ujawnia na czym miałaby polegać współpraca obu firm, ale według dziennika może chodzić o przejęcie projektów węglowych Prairie Mining w Polsce. Jednocześnie gazeta zastrzega, że rozmowy są na bardzo wstępnym etapie.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE