ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

UOKiK wydał zgodę na powstanie spółki Energy Storage Management
13.03.2018r. 12:33

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta pozytywnie rozpatrzył wniosek spółek Impact Clean Power Technology z Warszawie oraz Halny Cyprus Limited z siedzibą w Limassol na Cyprze, w sprawie powołania spółki Energy Storage Management.

W grudniu ubiegłego roku Halny Cyprus i Impact Clean Power Technology zgłosiły plany powołania spółki Energy Storage Management. Nowa spółka ma prowadzić działalność na rynku elektromobilności oraz szeroko pojętej energetyki. Głównym obszarem jego aktywności ma być wynajem, leasing lub dzierżawa baterii elektrycznych do pojazdów, w szczególności do pojazdów komunikacji miejskiej wraz z infrastrukturą, a także do innych urządzeń wykorzystujących do napędu energię elektryczną.

Spółka Halny, jako spółka holdingowa, wchodzi w skład grupy Wento, która prowadzi działalność w Polsce w zakresie rozwoju projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych, ich budowy i zarządzania procesem inwestycyjnym oraz operowania, w tym w zakresie produkcji i sprzedaży energii elektrycznej. Grupa Wento należy do grupy funduszu Polish Enterprise Fund VI L.P. Natomiast ICPT działa na europejskim rynku produkcji i serwisu baterii (litowo-jonowych) do pojazdów elektrycznych.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Ubu Król 13.03.2018r. 15:16
Prezes Makomaski syn Zygmunta reszta w IPN. Siano zaparkowane na Cyprze. ABW jeszcze działa w tym kraju.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
mobilne cire
IT BCE