ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

PARTNERZY: INFORMATION...

PARTNERZY: Information Market S.A.


Information Market S.A.

Information Market S.A. jest polską firmą informacyjno-doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu usług wspomagających handel paliwami w Polsce. Od 2001 r. naszą pasją jest tworzenie i stałe udoskonalanie innowacyjnych rozwiązań wspierających i ułatwiających codzienną pracę ludzi z branży paliw.

Information Market obecnie zarządza markami: e-petrol.pl, Centrum Domowego Ciepła, Spotkanie Branży Petrochemicznej i Consulting.

Information Market S.A. pod marką e-petrol.pl oferuje kompletne portfolio produktów informacyjnych dla Klientów biznesowych tworzących rynek paliw i firm z nim powiązanych. Zespół e-petrol.pl, przez 10 lat działalności, zdobył wiedzę potrzebną do budowania serwisów informacyjnych oraz analiz rynku paliw, dlatego e-petrol.pl stał się marką bardzo dobrze rozpoznawalną i cenioną wśród managerów z sektora petrochemicznego.

Information Market S.A. planuje wprowadzenie nowych rozwiązań dla rynków: paliw, chemii, energii elektrycznej i gazowej oraz komercjalizację pomysłów w postaci nowych produktów i usług najlepiej odpowiadających potrzebom dynamicznie rozwijających się znaczących gałęzi gospodarki w Polsce i regionie Europy Centralnej.
PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
mobilne cire
IT BCE