ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
17.10.2017r. 09:02

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, stabilne i przewidywalne regulacje, długookresowa, konsekwentnie realizowana strategia - w połączeniu z taniejącą technologią - procentują w kolejnych aukcjach dla fotowoltaiki w Niemczech, skutkując dalszymi spadkami cen energii z PV.
17.10.2017r. 07:44

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, według szefa Longview Electronics następująca szybko popularyzacja pojazdów elektrycznych może spowodować spadek cen ropy nawet do ceny 10 dol. za baryłkę wciągu najbliższych 10 lat.
17.10.2017r. 05:53

Jak czytamy w dzisiejszej "Rzeczpospolitej" spółka Technopromeksport, która została pozwana przez Siemensa za dostarczenie turbin na Krym, złożyła lustrzany pozew przeciwko niemieckiemu koncernowi.
16.10.2017r. 15:23

Bosch zaprezentował 48-woltową baterię przeznaczoną do zastosowania w samochodach hybrydowych. Podobnie jak w przypadku systemu e-axle, celem konstruktorów było osiągnięcia łatwości integracji produktu z nowymi modelami pojazdów.
16.10.2017r. 15:21

Podczas rozpoczynającego się 25 października 45 Salonu Samochodowego w Tokio (otwartego dla publiczności od 27 października do 05 listopada), Toyota przedstawi serię pojazdów Concept-i, które stanowią wizję środków lokomocji przyszłości. Ich wspólną cechą będzie zastosowanie modułów sztucznej inteligencji, mającej za zadanie wspierać kierowcę.
16.10.2017r. 12:06

Miesięczna sprzedaż pojazdów Grupy BMW z napędem elektrycznym pierwszy raz przekroczyła poziom 10 tys. egzemplarzy.
16.10.2017r. 11:38

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, Austria zamierza skierować do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej pozew przeciwko Węgrom za wyrażenie zgody na rozbudowę elektrowni jądrowej Paks - poinformował rosyjski dziennik "Kommiersant". Nie wiadomo jednak, czy po ogłoszeniu wyników ostatnich wyborów parlamentarnych Wiedeń zdecyduje się na podjęcie takiego kroku.
16.10.2017r. 10:50

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, amerykański inwestor Invenergy, który w Polsce zainwestował dotąd ponad 2,2 mld dolarów, składa polskiemu rządowi zawiadomienie o sporze na podstawie dwustronnej umowy o wzajemnym popieraniu i ochronie inwestycji (BIT) oraz Traktatu Karty Energetycznej.
16.10.2017r. 10:43

Jak poinformował portal Gramwzielone.pl, zakup udziałów w firmie b.ventus to kolejna tegoroczna inwestycja E.ON w startup pracujący nad technologią bazującą na energii z wiatru. Niemiecki koncern energetyczny potwierdza tym samym coraz większe zaangażowanie w obszarze energetyki rozproszonej bazującej na źródłach odnawialnych.
16.10.2017r. 07:24

Po tym jak kontrolerzy wykazali problemy z niektórymi fragmentami fundamentów budowanej w Wielkiej Brytanii elektrowni jądrowej Hinkley Point C, część konstrukcji będzie musiała zostać zburzona i zbudowana ponownie - informuje niedzielne wydanie "The Times", na które powołuje się BiznesAlert.pl.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE