ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
23.08.2017r. 08:06

Jak poinformował BiznesAlert.pl powołując się na BBC, Cuadrilla rozpoczęła pilotażowe prace wiertnicze w Lancashire w północno-zachodniej części Wielkiej Brytanii na głębokości ok. 3500 m. Celem spółki jest zidentyfikowanie najlepszych lokalizacji do wydobycia gazu łupkowego na terenie Preston New Road.
23.08.2017r. 06:23

Jak poinformował BiznesAlert.pl, decyzją akcjonariuszy z 21 sierpnia Paweł Stańczak został wybrany na stanowisko prezesa Uktransgazu - poinformowała spółka w komunikacie.
22.08.2017r. 08:34

Jak czytamy w BiznesAlertpl, ze względu na kolejne etaty w Rosji były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder spotyka się z coraz większym ostracyzmem. Krytykują go Angela Merkel i Martin Schultz, którzy w jesiennych wyborach będą walczyć o fotel kanclerza.
22.08.2017r. 08:18

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, według agencji RIA Novosti, Gazprom odczuwa coraz większą presję ze strony Stanów Zjednoczonych, których obecność na europejskim rynku gazu stale rośnie. Rosyjska spółka zamierza zamówić badanie rynku tego paliwa w USA, w tym pod względem wolumenu eksportu LNG.
22.08.2017r. 06:11

Rząd Ukrainy przyjął nową politykę energetyczną kraju do 2035 roku, donosi "Rzeczpospolita" zwracając uwagę, że główny cel to ograniczenie energochłonności gospodarki.
21.08.2017r. 15:26

Jak poinformował BiznesAlert.pl, Rosja chwali się postępami w budowie gazociągu Turkish Stream. Tymczasem Turcja zapowiedziała, że koniec magistrali znajdzie się w pobliżu miejscowości Kıyıköy w Tracji.
21.08.2017r. 11:51

Pierwsza, historyczna dostawa amerykańkiego gazu LNG na Litwę. Do Kłajpedy, litewskiego portu nad Bałtykiem, wpłynął zbiornikowiec ze skroplonym gazem ziemnym ze Stanów Zjednoczonych. To pierwsza dostawa gazu zza Oceanu do krajów bałtyckich.

21.08.2017r. 08:51

Jak poinformował BiznesAlert.pl, rosyjsko - europejskie projekty energetyczne, takie jak Nord Stream 2 oraz Turkish Stream, zostaną zrealizowane mimo amerykańskich sankcji - uważa rosyjski minister energetyki Aleksander Nowak. Nowe sankcje nałożone na Rosję mogą objąć również projekty energetyczne w Europie, w tym dwa wspomniane wyżej gazociągi. Reakcje Starego Kontynentu pozwalają jednak wątpić w pewność strony rosyjskiej.
21.08.2017r. 07:52

Jak poinformował BiznesAlert.pl powołując się na portal OilPrice.com, należący do francuskiego Totala metanowiec Cristophe de Margerie jako pierwszy przepłynął przez Cieśninę Beringa bez asysty lodołamaczy. Było to możliwe dzięki zmianom klimatu i topnieniu lodu.
20.08.2017r. 13:04

Kandydując na stanowisko w zarządzie koncernu Rosnieft, polityk SPD i były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder "robi z siebie rosyjskiego najemnika" - ocenił sekretarz generalny CSU Andreas Scheuer w opublikowanym w niedzielę wywiadzie dla "Bild am Sonntag".

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE