ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

Zainstaluj wtyczkę (playera) formatu Adobe Flash


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM


REKLAMA

Zainstaluj wtyczkę (playera) formatu Adobe Flash

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
24.02.2017r. 22:29

Quercus TFI, w związku z objęciem akcji nowej emisji Serinusa, zwiększył zaangażowanie w spółkę do 5,24 proc. łącznej liczby akcji - podał Serinus w komunikacie.
24.02.2017r. 15:59

Przedstawiciele Nord Stream 2 prowadzą ofensywę lobbingową w Brukseli. Powiązany z rosyjskim Gazpromem były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder spotkał się w tym tygodniu z unijnym komisarzem ds. działań klimatycznych i energii Miguelem Canete.
24.02.2017r. 15:30

Jak poinformował BIznesAlert.pl, powołując się na wypowiedź szefa ukraińskiej filii Citibanku Stevena Fishera, do końca tego tygodnia Naftogaz otrzyma cztery akredytywy na łączną sumę 500 mln euro.
24.02.2017r. 15:23

Jak poinformował BiznesAlert.pl, białoruski minister energetyki Władimir Potupczik powiedział, że stanowiska stron w rozmowach o cenie rosyjskiego gazu dla Białorusi zostały przekazane rządom obydwóch państw. Jest to kolejna odsłona toczonego przez Mińsk i Białoruś sporu o ceny rosyjskiego gazu na Białoruś. Białorusini informują, że aby kupić surowiec od swojego wschodniego sąsiada muszą zaciągać kredyty.
24.02.2017r. 09:01

- Projekt Południowego Korytarza Gazowego ma strategicznie ważne znaczenie dla przyszłego bezpieczeństwa energetycznego Europy - powiedział cytowany przez BiznesAlert.pl wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej ds. Unii Energetycznej Marosz Szefczovicz, który uczestniczył w odbywającym się w Baku trzecim spotkaniu Komitetu Doradczego Południowego Korytarza Gazowego.
24.02.2017r. 05:58

Jak czytamy w "Rzeczpospolitej", grupa eurodeputowanych wysłała do prezydencji maltańskiej list dotyczący ekspansji projektu Nord Stream 2 w Europie, w którym wskazują na konieczność oceny zgodności tej inwestycji z unijnym prawem.
23.02.2017r. 11:42

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, wokół Morza Bałtyckiego będą powstawać kolejne terminale LNG, co stanowi przesłankę za jak najszybszą decyzją o rozbudowie oferty gazoportu w Świnoujściu.
23.02.2017r. 11:25

Jak czytamy w portalu onet.pl który powołuje się na agencję Reuters, rosyjski rząd zobowiązał koncerny energetyczne do dostarczenia informacji o wydarzeniach, które mogłyby wpłynąć na opinię publiczną przed końcem kadencji prezydenta Władimira Putina.
23.02.2017r. 08:09

- Rząd Danii ucieka od jednoznacznej oceny gazociągu Nord Stream 2. Dla nas nie ma wątpliwości. Musimy powiedzieć "nie" i uczynić Europę niezależną od gazu Putina - podkreślił w komentarzu cytowany przez BiznesAlert.pl Morten Helveg, przewodniczący duńskiej socjalliberalnej partii Det Radikale Venstre, poseł do Parlamentu Europejskiego z Grupy Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy.
23.02.2017r. 08:03

Jak poinformował BiznesAlert.pl powołując się na agencję Interfax, wraz z nadejściem wyższych temperatur ceny gazu ziemnego na europejskich rynkach spotowych spadły do średnio 200 dolarów za 1000 m sześc. Zmniejsza to atrakcyjność cenową gazu z Rosji.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
FST - Grupa Brokerska
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
INSTAL-FILTER SA
Elektrix
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
paliwa
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE