ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

Zainstaluj wtyczkę (playera) formatu Adobe Flash


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
27.03.2017r. 16:37

Maszyny rolnicze, technologie i sprzęt górniczy - służący do wydobycia minerałów i węgla - lasery do obróbki diamentów, a także czystą energetykę węglową może Polska zaoferować leżącej w południowej Afryce Botswanie - mówił PAP wiceprezes Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Krzysztof Senger.
27.03.2017r. 13:48

Jak poinformował serwis pb.pl, China Petroleum & Chemical Corp. (Sinopec) otrzymało zaproszenie do zainwestowania w Saudi Arabian Oil (Aramco).
27.03.2017r. 13:32

Jak poinformował serwis pb.pl, spółka Hurricane Energy odkryła w pobliżu Wysp Szetlandzkich na północ od wybrzeża Szkocji wielkie złoże ropy.
27.03.2017r. 10:28

Jak poinformował serwis pb.pl, BHP Billiton i Glencore zdecydowały się na zatrzymanie wydobycia w kopalniach węgla w australijskim stanie Queensland z powodu największego od blisko 6 lat cyklonu który zbliża się do wybrzeży kraju.
27.03.2017r. 08:12

Ceny ropy naftowej na giełdzie paliw w Nowym Jorku spadają w reakcji na informacje, że Rosja potrzebuje więcej czasu, aby zdecydować o przedłużeniu na kolejne miesiące cięcia dostaw swojej ropy na globalne rynki paliw - podają maklerzy.
27.03.2017r. 07:37

Jak czytamy w BiznesAlert.pl, jeżeli zapadnie taka decyzja, polskie firmy będą mogły łatwo sięgnąć po ropę z Iranu w ramach umowy długoterminowej. Teheran zapowiada rozwój dostaw do Europy. - Iran spodziewa się, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zwiększenia eksportu ropy do europejskich odbiorców - poinformował irański wiceminister ropy Ali Kardor.
27.03.2017r. 07:18

Kurs australijskiego węgla koksującego podawany przez The Steel Index Ltd oraz obliczane przez agencję Bloomberg ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok i ceny paliw.
27.03.2017r. 06:34

Jak poinformował BiznesAlert.pl, jeżeli zapadnie taka decyzja, polskie firmy będą mogły łatwo sięgnąć po ropę z Iranu w ramach umowy długoterminowej. Teheran zapowiada rozwój dostaw do Europy. - Iran spodziewa się, że w ciągu najbliższych dwóch miesięcy zwiększenia eksportu ropy do europejskich odbiorców - powiedział irański wiceminister ropy Ali Kardor.
26.03.2017r. 01:22

Rosja bierze pod uwagę aktywny udział swych koncernów w odbudowie sektora wydobywczego ropy naftowej i gazu w Syrii - powiedział minister energetyki Aleksandr Nowak w opublikowanym w niedzielę wywiadzie dla wychodzącego w Kuwejcie dziennika "Al-Siyasa".
24.03.2017r. 18:59

Jak poinformował BiznesAlert.pl. ministerstwo energetyki oraz przemysłu węglowego Ukrainy chce zakazać importu antracytu z Rosji. Wcześniej rosyjskie siły w Donbasie wstrzymały dostawy węgla na Ukrainę. Zamiast nich uruchomiono dostawy do Rosji.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
INSTAL-FILTER SA
Elektrix
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE