ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

ROZMOWY
17.08.2017r. 09:19

O znaczeniu i roli inicjatywy Trójmorza oraz perspektywie utworzenia w Polsce regionalnego węzła gazowego opowiada w BiznesAlert.pl. Dr Marcin Sienkiewicz, Prezes Zarządu Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych.
09.08.2017r. 09:20

Regulując system zielonych certyfikatów nie możemy krzywdzić jednych uczestników rynku kosztem drugich. Mała nowela OZE zawiera błędy, które można skorygować na drodze dużej nowelizacji, nad którą pracuje Ministerstwo Energii - mówi w rozmowie z portalem BiznesAlert.pl były prezes Polskich Sieci Elektroenergetycznych Henryk Majchrzak.
10.07.2017r. 18:42

W PGE GiEK wdrożyliśmy Politykę Ochrony Środowiska Grupy Kapitałowej PGE oraz Model Zintegrowanego Systemu Zarządzania. Przestrzegamy przepisów i norm ochrony środowiska, czego potwierdzeniem jest certyfikowany system zarządzania - w tym Zintegrowany System Zarządzania Środowiskiem w oparciu o normę PN - EN ISO 14001. Korzystamy z zasobów naturalnych, prowadzimy restrykcyjną politykę środowiskową i będzie ona konsekwentnie realizowana także w przyszłości - powiedział Sławomir Zawada, prezes zarządu PGE GiEK w rozmowie opublikowanej w "Gazecie Polskiej".
23.06.2017r. 12:32

O projekcie Baltic Pipe, rozmowach o Nord Stream 2, z Sekretarzem Stanu, Pełnomocnikiem Rządu ds. Strategicznej Infrastruktury Energetycznej, Piotrem Naimskim rozmawiał BiznesAlert.pl.
14.05.2017r. 13:25

Były szef Agencji Wywiadu i długoletni pracownik służb, a obecnie ekspert Fundacji Pułaskiego, Grzegorz Małecki, opowiada portalowi BiznesAlert.pl o tym, jak zarządzają bezpieczeństwem nowoczesne państwa i jakiej reformy w tym zakresie potrzebuje Polska. Komentuje także grę wokół projektu Nord Stream 2.
10.05.2017r. 11:02

W rozmowie z BiznesAlert.pl wiceprezes PGNiG ds. handlowych Maciej Woźniak opowiada o tym, w jaki sposób projekt Bramy Północnej, czyli rozbudowy terminalu LNG i budowy Korytarza Norweskiego, jest atrakcyjną perspektywą biznesową, a nie tylko przedsięwzięciem potrzebnym Polsce z powodów politycznych.
27.04.2017r. 13:24

Gazownictwo jest branżą wymagającą, a realizowane w nim projekty są zaawansowane technologicznie. Dlatego GAZ-SYSTEM zależy na budowaniu wieloletnich relacji z dostawcami usług - powiedziała w rozmowie z CIRE Anna Bednarek, dyrektor Pionu Zakupów GAZ-SYSTEM.
26.04.2017r. 17:24

Rozmowa pomiędzy Adamem Ogrodnikiem, Wiceprezesem Urzędu Dozoru Technicznego a przedstawicielami branży związanej z gazem płynnym - Romanem Ślagowskim, Przewodniczącym Polskiej Organizacji Gazu Płynnego oraz Cezarym Kwellą, Prezesem Zarządu DragonGaz Sp. z o.o.
Notowała: Ewa Dorobińska, Zespół Prasowy UDT
23.04.2017r. 19:02

Ryzyko przy poszukiwaniu gazu łupkowego powoli maleje, szczególnie jeśli uwzględnić niedawno wprowadzone i projektowane zmiany w Prawie geologicznym i górniczym. Najbardziej pilne zmiany prawa już zaszły, lecz najważniejsza przebudowa systemu trwa na poziomie prac rządu - powiedział w rozmowie z CIRE prof. Mariusz-Orion Jędrysek, Główny Geolog Kraju w Ministerstwie Środowiska.
18.04.2017r. 13:58

Wiceprezes Grupy TAURON Jarosław Broda opowiada o zmaganiach Polski z nowymi regulacjami zagrażającymi energetyce węglowej. Czy Polacy zachowają suwerenność energetyczną?

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE