ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
20.02.2018r. 11:00

Harmonogram konkursu, kryteria wyboru projektów, instrukcja wypełniania wniosku, zasady ich oceny, metodyka sporządzania audytów energetycznych, procedury zawierania umów z wykonawcami - będą tematami szkolenia dotyczącego trwającego naboru na unijne wsparcie optymalizacji gospodarowania energią w przedsiębiorstwach. Spotkanie odbędzie się 1 marca w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
NFOŚiGW
19.02.2018r. 10:41

Już po raz drugi, Tauron Ciepło jedna z największych spółek ciepłowniczych w Polsce, organizuje "Dzień otwartych drzwi dla Wykonawcy". Spotkanie odbędzie się 7 marca 2018 r. i jest skierowane do wszystkich potencjalnych wykonawców inwestycji i remontów oraz dostawców i producentów materiałów zamawianych przez Tauron Ciepło.
Tauron Ciepło
18.02.2018r. 08:36

Rozpoczęcie tworzenia polskiej energetyki wiatrowej na Bałtyku będzie impulsem rozwojowym dla licznych sektorów gospodarki. Narodowy program rozwoju, przyjęty na poziomie rządowym, byłby najbardziej efektywnym instrumentem realizacji istniejącego potencjału - takie wnioski płyną ze szczecińskiej konferencji "Narodowy Program rozwoju morskiej energetyki wiatrowej szansą dla polskiego przemysłu morskiego".
PSEW
16.02.2018r. 12:49

Live Chat, ulepszona mapa wyłączeń, a wkrótce nowa strona www. Tak Grupa Energa zmienia się dla swoich klientów. Już teraz mogą porozmawiać z konsultantami online i uzyskać od nich błyskawiczne wsparcie na czacie, a także wygodnie monitorować przerwy w dostawie prądu. Grupa pracuje również nad nową odsłoną korporacyjnej strony grupa.energa.pl
Energa
09.02.2018r. 10:55

Z początkiem lutego 2018 r. ruszyły Jubileuszowe XX Warsztaty Doktoranckie na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Partnerem tegorocznej edycji Warsztatów jest PGE Dystrybucja.
PGE Dystrybucja
09.02.2018r. 06:43

Organizatorzy XXIV Konferencji Naukowo-Technicznej "Rynek Energii Elektrycznej: Aktualne wyzwania" - podobnie jak w latach poprzednich z ogromną satysfakcją informują, że inicjatywa zwołania XXIV Konferencji Naukowo-Technicznej "Rynek Energii Elektrycznej: Aktualne wyzwania" - podobnie jak w latach poprzednich - spotkała się z szerokim zainteresowaniem osób i instytucji związanych z problematyką Konferencji.
Komitet Organizacyjny REE 2018
08.02.2018r. 19:19

Wiceprezes Polskiego Komitetu Energii Elektrycznej Marta Gajęcka podczas spotkania szefów największych europejskich koncernów elektroenergetycznych w Brukseli przekonywała, że ostatnie decyzje legislacyjne znacząco wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa energetycznego w Polsce. Wczoraj Komisja Europejska potwierdziła, że założenia polskiej ustawy o rynku mocy są zgodne z unijnymi uregulowaniami dotyczącymi pomocy publicznej. Z kolei w poniedziałek Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę o elektromobilności.
PKEE
05.02.2018r. 14:35

W dniach 26-28 stycznia br. odbyło się w Zakopanem cykliczne sympozjum Izby Gospodarczej Gazownictwa pt. "Rynek gazu w Polsce w roku 2018 - kierunki rozwoju i wyzwania". Odbyły się dwie sesje plenarne. Pierwsza poświęcona "Polityce energetycznej Polski ze szczególnym uwzględnieniem rynku gazu", a druga "Efektywnej dywersyfikacji kierunków importu gazu".
Teresa Laskowska, dyrektor Izby Gospodarczej Gazownictwa
02.02.2018r. 13:59

Kampania ekologiczna "Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci" Fundacji PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem. Najwięcej uczestników zgłosiło się do programu na Śląsku, w Małopolsce i na Mazowszu - czyli w regionach, gdzie problem z jakością powietrza jest największy. W kolejnym etapie zarówno szkoły, jak i gminy powalczą o atrakcyjne nagrody. Wygrana zależy od stopnia zaangażowania mieszkańców.
PGNiG
02.02.2018r. 06:01

Rok temu od AGH ZPUE rozpoczęło realizację program współpracy z uczelniami technicznymi pod hasłem "Student z energią, inżynier z przyszłością". W ciągu tego czasu w ramach programu zakład we Włoszczowie odwiedziło ponad tysiąc studentów z AGH, Politechniki Śląskiej, Politechniki Warszawskiej, Lubelskiej, Świętokrzyskiej, Łódzkiej.
ZPUE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE