ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
17.10.2017r. 06:14

4 października 2017 r. w siedzibie UDT miała miejsce konferencja na temat "Cyberbezpieczeństwo w przemyśle procesowym".
Ewa Dorobińska, UDT
16.10.2017r. 14:11

Polsce potrzebny jest dobrze zorganizowany przemysł, bo daje pracę milionom Polaków - mówił 12 lat temu w Koksowni Przyjaźń w Dąbrowie Górniczej ówczesny prezydent stolicy Lech Kaczyński. W poniedziałek w koksowni upamiętniono tamtą wizytę i postać późniejszej głowy państwa.
16.10.2017r. 12:54

Redukcja zużycia energii przez przedsiębiorstwo oznacza spadek wydatków na rachunki, a tym samym większą ilość środków w budżecie do zainwestowania w rozwój biznesu. Poprawa efektywności energetycznej pozytywnie wpływa zatem na konkurencyjność firmy. Uzyskane dzięki niej środki pozwalają rozszerzyć i unowocześnić działalność, co otwiera przed przedsiębiorstwem nowe możliwości pozyskiwania kolejnych klientów. Często jednak wdrożenie rozwiązań, pozwalających na zmniejszenie poboru wiąże się ze znacznymi wydatkami. Warto zatem podjąć współpracę z firmą ESCO, która nie tylko przygotowuje i wdraża projekty poprawiające gospodarkę energetyczną w zakładzie, lecz również finansuje całe przedsięwzięcie - piszą eksperci CEZ ESCO Polska.
CEZ ESCO Polska
13.10.2017r. 12:49

18 października startuje trzecie edycja Kongresu Energetycznego we Wrocławiu. To najwyższy czas, by ujawnić program kongresu, w pełnej, ostatecznej wersji. Przedstawiciele rządu, szefowie spółek energetycznych i eksperci - wszyscy w jednym miejscu by dyskutować o najważniejszych sprawach dla polskiej energetyki.
DISE
13.10.2017r. 09:52

17 sierpnia br. Komisja Europejska opublikowała w Dzienniku Urzędowym UE konkluzje BAT dla dużych obiektów energetycznego spalania (LCP). Oznacza to, że dla kilkuset instalacji z branży energetycznej rozpoczął się czteroletni okres na dostosowanie do nowych wymagań, a dla organów właściwych do wydawania pozwoleń zintegrowanych - okres ich analizy i zmian, zgodnie z przepisami ustawy Prawo ochrony środowiska.
TGPE
13.10.2017r. 08:23

Białostocki Oddział PGE Dystrybucja otrzymał złoty medal Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich Energetab 2017.
PGE Dystrybucja
11.10.2017r. 16:35

PERN, strategiczna spółka dla bezpieczeństwa energetycznego kraju, we współpracy z Narodowym Archiwum Cyfrowym i Archiwum Akt Nowych realizować będzie projekt edukacyjny, którego celem jest uczczenie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
11.10.2017r. 07:22

Dr Piotr Paszko i Remigiusz Nowakowski, współzałożyciele Dolnośląskiego Instytutu Studiów Energetycznych, organizatorzy III Kongresu Energetycznego i eksperci do spraw rynków energii byli wczoraj gośćmi programu "Rozmowy Faktów" w TVP 3.
10.10.2017r. 13:38

Programie "Seniorzy z energią", którego celem jest aktywizacja osób starszych zakłada przede wszystkim ułatwienie dostępu do opieki medycznej osobom starszym, profilaktykę prozdrowotną i zachęcanie do uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym w swoim regionie.
Energa
09.10.2017r. 06:48

To, że Rosja dostawy produkowanego przez siebie gazu ziemnego wykorzystuje do działań politycznych jest prawdą powszechnie znaną, która w naszych uszach brzmi już wręcz banalnie. Z czasem przyzwyczailiśmy się do medialnych doniesień na ten temat i przestały one robić na nas wrażenie. To błąd, bo politycznie motywowane przerwy w dostawach gazu lub zaniżanie jego jakości, potencjalnie mogą być jednym z najpoważniejszych zagrożeń dla bezpieczeństwa energetycznego Polski i celnie uderzyć w gospodarcze fundamenty kraju. Pytanie czy w Polsce realnie myśli się o rozbrojeniu tego "gazowego pistoletu"?
DISE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE