ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
28.04.2017r. 14:21

Znamy zwycięzców krajowego finału Imagine Cup 2017. Na udziale w konkursie skorzystać mogą jednak również inni zawodnicy. Jedna z drużyn wzbudziła zainteresowanie spółki wchodzącej w skład Grupy Energa, sponsora polskiego etapu turnieju.
Energa
28.04.2017r. 08:40

Elektrociepłownia Gorzów wchodząca w skład GK PGE, została nagrodzona przez redakcję magazynu "Energetyka Cieplna i Zawodowa" Kluczem Sukcesu za profesjonalne zarządzanie projektem budowy bloku gazowo-parowego i oddanie tej jednostki wytwórczej do użytku.
PGE
26.04.2017r. 17:51

W drugiej edycji programu stażowego "Energia dla przyszłości", organizowanego przez Ministerstwo Energii wspólnie z PGE Polską Grupą Energetyczną, PKN Orlen i PGNiG, udział weźmie trzydziestu studentów i absolwentów z dziesięciu uczelni wyższych z całej Polski.
PGE
26.04.2017r. 12:44

Dwudziesta trzecia Konferencja "Rynek Energii Elektrycznej" (REE 2017), organizowana w dniach 25-26 kwietnia br., przy merytorycznej współpracy Polskich Sieci Elektroenergetycznych, odbywa się pod hasłem "Zmiany w energetyce i wokół niej".
PSE
26.04.2017r. 10:52

PGE Polska Grupa Energetyczna włącza się w pracę przy projekcie Kampus+, realizowanego przez Politechnikę Warszawską, którego ambicją jest stworzenie największego hubu innowacyjności związanego z obszarem Smart Living w Europie Środkowo-Wschodniej. W poszukiwaniu nowych źródeł przychodu PGE będzie testować w formule "living lab" innowacyjne rozwiązania w trzech kluczowych obszarach - smart home, smart city i vehicle-to-grid.
PGE
25.04.2017r. 11:45

Na Uniwersytecie Gdańskim odbył się finał "Debat z Energ(i)ą", których głównym sponsorem była Grupa Energa. To projekt realizowany przez Instytutu Debaty Publicznej, skierowany do uczniów pomorskich szkół ponadpodstawowych. Jego celem było nie tylko wyposażenie młodzieży w umiejętność prowadzenia dyskusji na poziomie, ale także promowanie postaw patriotycznych i wolnościowych. Spośród reprezentacji 16 szkół Pomorza najlepsza okazała się drużyna z Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Trąbkach Wielkich.
Energa
24.04.2017r. 18:41

Polska jest tegorocznym krajem partnerskim jednych z największych i najbardziej prestiżowych targów przemysłowych na świecie - Hannover Messe 2017.
PGE
24.04.2017r. 11:53

Segregacja odpadów, monitorowanie zużycia papieru, korzystanie z energooszczędnego oświetlenia, promowanie ekologii wśród pracowników - to tylko kilka z praktyk, które wyróżniają Zielone Biura. W Grupie Kapitałowej PGE już cztery spółki mogą pochwalić się takim tytułem. Do PGE Polskiej Grupy Energetycznej, pełniącej funkcję centrum korporacyjnego w Grupie Kapitałowej PGE, PGE Energii Odnawialnej i PGE Dystrybucji dołączyła właśnie PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.
PGE
24.04.2017r. 06:33

Zapraszamy do korzystania ze Zestawienia wskaźników i cen istotnych z punktu widzenia funkcjonowania przedsiębiorstw energetycznych.
21.04.2017r. 19:05

Uczniowie z Zespołu Szkół Elektrycznych z Włocławka, pod opieką Pana Wojciecha Kaczmarka, zwyciężyli w szóstej edycji konkursu Energia Młodych, organizowanego przez Grupę Energa. Jako nagrodę uczniowie i ich opiekun otrzymali laptopy oraz czek na 12 tys. zł na zakup pomocy naukowych dla szkoły.
Energa

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
Elpak
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Gazterm 2017
paliwa
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE