ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
07.10.2017r. 09:34

Dziejom radomskiej elektrowni miejskiej, która powstała w 1901 r., oraz postaciom z nią związanym, poświęcona będzie międzynarodowa konferencja i wystawa, która odbędzie się w Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej "Elektrownia" w Radomiu. Organizatorzy apelują o eksponaty.
06.10.2017r. 06:15

Urząd Dozoru Technicznego opublikował nowe wydanie swojego biuletynu "Inspektor. Technika i Bezpieczeństwo".
UDT
05.10.2017r. 17:30

Czy jest szansa, aby w perspektywie najbliższych lat cieszyć się powietrzem w naszych miastach wolnym od smogu? Czy są rozwiązania, które mogą spowodować, że nie będzie nas zatruwać niska emisja pyłów z prywatnych pieców i lokalnych kotłowni? Między innymi na te pytania szukali odpowiedzi uczestnicy debaty zorganizowanej 4 października w Katowicach. Jej organizatorem było Polskie Towarzystwo Elektrociepłowni Zawodowych, a odbywała się ona pod hasłem: "Kogeneracja - czyste powietrze dla miast." Debata rozpoczęła cykl ogólnopolskich spotkań z przedstawicielami rządu, samorządowcami i specjalistami elektrociepłowni.
PTEZ
04.10.2017r. 09:30

Gaz-System ogłosił VIII edycję konkursu grantowego Fundusz Naturalnej Energii. Do podziału na najlepsze projekty będzie 50 tys. zł w każdym z województw: dolnośląskim, mazowieckim, podkarpackim, śląskim i wielkopolskim.
Gaz-System
04.10.2017r. 03:00

Szósta edycja Międzynarodowej Konferencji "Offshore Wind Logistics and Supplies" odbędzie się w dniach 24-25 października 2017 r. w Gdyni. Jej organizatorem jest Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej.
Polskie Towarzystwo Morskiej Energetyki Wiatrowej
03.10.2017r. 09:36

ZPUE wzbogaciło w ubiegłym roku swoją ofertę o szynoprzewody niskiego napięcia typu POWERTECH TM, a teraz średniej mocy typu DISTRITECH TM i szynoprzewody oświetleniowe LIGHTECH TM.
ZPUE
03.10.2017r. 07:30

Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu chce, by wraz z likwidacją infrastruktury kolejnych kopalń nie zginęło ich materialne dziedzictwo. Kosztem ponad 3 mln zł placówka planuje zachowanie zasobów i dokumentacji kopalń w formie cyfrowej. Projektowi kibicuje resort energii.
03.10.2017r. 06:45

Studia adresowane są do osób pracujących w sektorze gazowniczym i budowlano-wykonawczym głównie o wykształceniu wyższym technicznym, jak również ekonomicznym w celu pogłębienia i rozszerzenia wiedzy z zakresu zagadnień projektowania, budowy i eksploatacji systemów transportu, dystrybucji i magazynowania gazu ziemnego. Studia są sprofilowane pod względem zagadnień dotyczących systemów gazociągowych, a w szczególności sieci gazowych wysokiego i średniego ciśnienia.
Politechnika Wrocławska
03.10.2017r. 06:40

W przypadku miejsc pracy, gdzie występują atmosfery wybuchowe, obowiązek zapewnienia przez pracodawcę odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa jest zadaniem wymagającym szczególnej wiedzy. Prawidłowy dobór urządzeń, pozwalający pracodawcy wywiązać się z tego zadania, wymaga gruntownej wiedzy o stosowanych rozwiązaniach i sposobach ich dopasowania do występujących zagrożeń.
UDT
03.10.2017r. 06:34

Na otwarcie rowerowo-pieszego szlaku terenowego śladami przemysłowej przeszłości dzielnicy Rybnika - Niewiadomia - zaprasza samorząd tego miasta. Ponadpięciokilometrowa trasa łączy miejsca związane z dawną kopalnią Szczęście Beaty.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE