ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
04.12.2017r. 15:36

- Jesteśmy spółką, która łączy tradycje górnictwa i energetyki. Pozycja PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna w branży węgla brunatnego, a także w sektorze wytwórczym, daje nam poczucie ważnego i strategicznego partnera w gospodarce krajowej, szczególnie w obszarze bezpieczeństwa energetycznego - mówił podczas dzisiejszej Barbórki w PGE GiEK Sławomir Zawada, prezes zarządu spółki.
PGE GiEK
04.12.2017r. 10:16

PGE Polska Grupa Energetyczna pozostaje sponsorem tytularnym rozgrywek PGE Ekstraligi - najlepszej żużlowej ligi świata. Nowa umowa została podpisana na lata 2018-2020. Poprzednia obowiązywała od 2015 roku.
PGE
30.11.2017r. 10:16

Prestiżową nagrodą "Produkt Roku" wyróżniono, wdrożoną przez PGE Dystrybucja Oddział Białystok, innowacyjna technologia lokalizacji uszkodzeń i przywracania zasilania w sieciach skompensowanych oraz obniżenia wskaźników czasu trwania przerw w dostarczaniu energii elektrycznej (SAIDI/SAIFI). Nagrody wręczono podczas Lubelskiej Gali Energetyki towarzyszącej Targom ENERGETICS.
PGE Dystrybucja
30.11.2017r. 06:00

Pracownicy firmy PGE Obrót z Rzeszowa, zajmującej się w Grupie PGE sprzedażą energii do odbiorców końcowych, stworzyli grę planszową - poinformował PAP rzecznik firmy Mariusz Majewski. Planszówka została stworzona w dwóch wersjach - dla starszych i młodszych graczy.
29.11.2017r. 10:07

Wśród rekordowej liczby firm, które w tym roku uhonorowano za wsparcie toruńskich klubów sportowych i ich zawodników, ponownie znalazła się Grupa Energa.
Energa
29.11.2017r. 09:06

Kierunki odbudowy i rozwoju przemysłu w Europie - pod takim hasłem trwać będzie od 8 do 10 grudnia III Forum Przemysłowe w Karpaczu. Najważniejsi przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu wezmą udział w kilkudziesięciu debatach, sesjach plenarnych, prezentacjach raportów i blokach tematycznych.
ISW
29.11.2017r. 06:02

Przeprowadzony po raz trzeci we Wrocławiu Kongres Energetyczny spotkał się z dużym zainteresowaniem przedstawicieli energetyki oraz innych branż. W Wrocławiu spotkali się najważniejsi decydenci polskiej gospodarki, naukowcy i zagraniczni goście. Gościem honorowym Kongresu był Krzysztof Tchórzewski, Minister Energii, który w swoim przemówieniu zarysował cele i kierunki strategii energetycznej Polski.
28.11.2017r. 12:55

Elektrociepłownia Gorzów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy Kapitałowej PGE została laureatem okręgowej edycji konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" w kategorii dużych zakładów pracy, zatrudniających powyżej 250 pracowników, prowadzących swoją działalność w województwie lubuskim.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna
27.11.2017r. 14:50

To ostatnie dni zgłoszeń na szkolenie w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w zakresie możliwości ubiegania się o unijne dofinansowane z POIiŚ 2014-2020: działanie 1.5 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu lub podziałanie 1.6.2 Sieci ciepłownicze i chłodnicze dla źródeł wysokosprawnej kogeneracji. Szkolenie 4 grudnia jest dedykowane przedsiębiorcom, samorządom terytorialnym oraz spółdzielniom mieszkaniowym.
27.11.2017r. 06:24

29 listopada br. Urząd Dozoru Technicznego zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji "Efektywność energetyczna - systemy zarządzania energią oraz audity energetyczne w przemyśle". Konferencja odbędzie się w siedzibie centrali UDT przy ul. Szczęśliwickiej 34 w Warszawie.
UDT

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE