ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
14.07.2017r. 16:08

15 lipca 1410 r. to jedna z tych dat, które zna niemalże każdy Polak. Od 1998 roku na Polach Grunwaldu, w rocznicę jednej z największych bitew w historii naszego kraju, odbywają się w połowie lipca okolicznościowe uroczystości. Grupa Energa od 2016 r. jest żelaznym sponsorem Dni Grunwaldu, które w tym roku potrwają do 16 lipca. Dla uczestników obchodów 607 rocznicy wielkiego zwycięstwa nad krzyżackim najeźdźcą przygotowano liczne atrakcje.
Energa
13.07.2017r. 11:59

Wyjątkowa atrakcja czeka na miłośników techniki i historii energetyki. Z okazji setnej rocznicy powstania elektrowni wodnej w Borowie, Energa Wytwarzanie udostępni zwiedzającym ten unikatowy obiekt - sprawny technicznie, unowocześniany i eksploatowany z pożytkiem. 15 lipca br. można będzie zobaczyć z bliska i poznać historię jednej z najstarszych elektrowni wodnych w Polsce.


ENERGA
12.07.2017r. 12:41

Rosnąca produkcja i popyt na polski pellet w kraju oraz za granicą, coraz większe zainteresowanie procedurą certyfikacji pelletu, a także zorientowanie działań na popularyzację pelletu jako ekologicznego paliwa zaowocowały powstaniem w czerwcu Polskiej Rady Pelletu.
Magazyn Biomasa
12.07.2017r. 06:05

W ubie gły powniedziałek, 3 lipca 2017 r. Vertis Environmental Finance otworzył biuro w Warszawie. Firma posiada obecnie biura w sześciu miastach tj. Brukseli, Budapeszcie, Bukareszcie, Madrycie oraz Weronie.

10.07.2017r. 10:59

Wakacje to tradycyjnie okres największych muzycznych festiwali. Tego lata Grupa Energa wesprze jako sponsor dwa szczególne wydarzenia związane z chrześcijańską muzyką gospel.
Energa
09.07.2017r. 07:57

Czujniki wykrywające smog, wyłapujące go okiennice czy cegły ze smogowego pyłu? Sposobów na walkę ze smogiem jest wiele. Można je zgłaszać do Smogathonu - międzynarodowego konkursu na rozwiązania antysmogowe, który odbędzie się w Krakowie. Zwycięzca otrzyma 100 tys. dol.
07.07.2017r. 11:51

Konferencja poświęcona była obecnym oraz potencjalnym dostawcom i kontrahentom Taurona Wydobycie. Główną ideą "Dni otwartych" jest zacieśnienie współpracy z podmiotami, które na co dzień świadczą dla spółki usługi oraz dostarczają materiały. Wyjście naprzeciw potrzebom partnerów handlowych wpisuje się w strategię całej Grupy kapitałowej Tauron. Dialog, wsłuchanie się w potrzeby kontrahentów i współpraca stanowiły motyw przewodni konferencji.
Tauron Wydobycie
07.07.2017r. 05:20

W związku z przyjęciem 28 kwietnia br. przez Komisję Europejską konkluzji BAT dla dużych obiektów spalania i oczekiwaniem na publikację dokumentu w Dzienniku Urzędowym UE, Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, we współpracy z Izbą Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie oraz Polskim Towarzystwem Elektrociepłowni Zawodowych w dniach 12-13 lipca organizuje Seminarium podsumowujące całość prac negocjacyjnych, wskazujące na elementy szczególnie istotne oraz propozycje rozwiązań technicznych, które zapewnią wdrożenie konkluzji BAT w wymaganym prawem unijnym terminie.
TGPE
06.07.2017r. 15:40

PGE Obrót wprowadziło kolejne udogodnienia w serwisie eBOK. Prosty sposób rejestracji daje coraz więcej funkcjonalnych możliwości, m.in. uruchomienie eFaktury.
PGE
03.07.2017r. 09:54

Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 28 czerwca 2017 roku powołany został Zarząd nowej kadencji Grupy Azoty ZAK S.A., w którym nie będę już sprawował funkcji Prezesa Zarządu. Spędzony w Spółce czas był dla mnie okresem wytężonej pracy, ale również ogromną satysfakcją z odniesionych dzięki wysiłkom całego zakładu sukcesów.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE