ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
17.01.2018r. 19:37

Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku zainicjowała dziś w Kartuzach akcję "Bezpieczny w czasie ferii". Inicjatywę wsparła Fundacja Energa, przekazując środki finansowe oraz sześć tysięcy latarek LED.
Energa
16.01.2018r. 16:47

To już jest pewne. Polska będzie kroczyć drogą elektromobilności. Takie wnioski wypływają ze spotkaniu wybitnych przedstawicieli nauki, biznesu, administracji rządowej i samorządowej podczas II Kongresu producentów pojazdów elektrycznych i infrastruktury energetycznej do ich ładowania w ramach V edycji Warszawskich Dni Energii 2018.
naszatve.pl
16.01.2018r. 06:18

Kilkudziesięciu wystawców prezentujących najnowsze rozwiązania dotyczące m.in. odnawialnych źródeł energii, energetyki zawodowej czy techniki grzewczej. A do tego konferencje z polskimi i zagranicznymi ekspertami w tych dziedzinach - tak zapowiada się najbliższa edycja Międzynarodowych Targach Energetyki i Elektrotechniki ENEX.
Targi Kielce
15.01.2018r. 17:23

Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN wraz ze Stowarzyszeniem na rzecz Gospodarki Energetycznej Polski zapraszają do udziału w konferencji Forum Gospodarki Energetycznej KRAKÓW 2018, która odbędzie się w dniach 19-20 marca 2018 roku. Miejscem konferencji jest Hotel Qubus przy ul. Nadwiślańskiej 6 w Krakowie.
Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią PAN
12.01.2018r. 14:47

PGE Obrót otrzymała ten prestiżowy laur przyznawany przez klientów po raz piąty z rzędu. W tym roku, jako jedyny przedstawiciel największych sprzedawców energii elektrycznej i gazu. Kapituła przyznająca godło podkreśliła jakość obsługi, następnie renomę, pozycje firmy na rynku, kompetencje, profesjonalizm i solidność.
PGE Obrót
12.01.2018r. 09:19

Cztery miesiące podróży po liczącej ponad 15 tysięcy kilometrów trasie z Kapsztadu do Warszawy - Arkady Paweł Fiedler w lutym wyruszy na wyjątkową wyprawę do Afryki, w ramach której jako pierwszy podejmie próbę przejechania "Czarnego Lądu" samochodem elektrycznym. Polski podróżnik podkreśla, że do "Electric Explorer African Challenge" musiał się odpowiednio przygotowywać.
12.01.2018r. 06:27

Na posiedzeniu Rady Programowej Konferencji Rynek Energii Elektrycznej (REE 2018), które odbyło się w dniu 7 grudnia 2017 r. w siedzibie Energoprojektu w Warszawie, dokonano wyboru formuły programowej Konferencji oraz określono jej tematykę.
Komitet Organizacyjny REE 2018
10.01.2018r. 20:32

Kancelaria CMS zajęła pierwsze miejsce pod względem liczby transakcji przeprowadzonych w Polsce w 2017 r. według opublikowanego właśnie rankingu firmy analitycznej Mergermarket. Co więcej, prawnicy CMS uplasowali się również na pierwszej pozycji pod względem liczby zawieranych transakcji i drugiej pod względem wartości przejęć w Europie Środkowo - Wschodniej, potwierdzając mocną pozycję na rynku transakcyjnym w naszym regionie.
CMS
08.01.2018r. 12:57

Polskie Sieci Elektroenergetyczne wraz z Narodowym Centrum Analiz Energetycznych (NCAE) zapraszają na warsztaty wprowadzające w tematykę wybranych projektów PSE. Warsztaty są elementem szerszej inicjatywy nastawionej na tworzenie ekosystemu innowacji, którego jednym z celów jest budowanie skutecznych kanałów komunikacji pomiędzy nauką i przemysłem.
PSE
08.01.2018r. 06:41

Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza oraz Studenckie Koło Naukowe "Eurointegracja" serdecznie zapraszają do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Bezpieczeństwo energetyczne - filary i perspektywa rozwoju", która odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia 2018 r. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza.
Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza, Katedra Ekonomii Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE