ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
24.11.2017r. 14:00

W ostatnich latach odbiorcy końcowi coraz częściej dokonują zmiany sprzedawcy energii elektrycznej, co skutkuje licznymi problemami spółek w zakresie rozliczeń odbiorców końcowych, pojawia się również problem podwójnego fakturowania. Dodatkowo w dobie rosnącej świadomości klienta, spółki odnotowują liczne reklamacje, których rozpatrzenie kończy się licznymi korektami rozliczeń.
MMC Polska
24.11.2017r. 13:41

Blisko trzydzieści tysięcy złotych dofinansowania na cele letniego wypoczynku otrzymali podopieczni gdańskiego "Domu na Wzgórzu". Wszystko dzięki ochotnikom, którzy biegnąc, jeżdżąc na rowerze, a nawet pływając, pokonują coraz więcej kilometrów i wciąż pomagają.
Energa
24.11.2017r. 09:23

3 metry długości i ponad 2 metry szerokości to wymiary makiety, na której z najdrobniejszymi szczegółami odwzorowano zrekultywowane tereny bełchatowskiej kopalni. Przedsięwzięcie zrealizowano w ramach projektu "Rekultywacja - sztuka tworzenia" przy dofinansowaniu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.
PGE GiEK
23.11.2017r. 14:17

Sportowa rodzina Energi w ciągu kilku ostatnich miesięcy urosła w siłę, a do tego powiększyła się o Drużynę Energii. W ramach realizacji założeń zarządu, nawiązana została współpraca z podmiotami skupiającymi wokół siebie lokalne społeczności, a także poszerzono wsparcie dla aktywności fizycznej dzieci i młodzieży.
Energa
22.11.2017r. 15:39

Podczas Gminnych Dni Seniora, odbywających się 16 listopada w Skarszewach, odbyła się inauguracja pilotażowego programu "Seniorzy z energią", którego organizatorem jest Grupa Energa.
Energa
20.11.2017r. 09:44

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 16 listopada w ramach Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa, ogłoszono laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wśród 18 firm nominowanych do tej nagrody znalazła się firma ZPUE.
ZPUE
17.11.2017r. 13:55

Podczas tegorocznej gali 21. edycji Laurów Białego Tygrysa, nagrodę dla firmy, która wprowadziła nowe rozwiązanie służące polskiej energetyce i odbiorcom energii otrzymała Elektrownia Turów, oddział spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna, za realizację budowy jedynej w Polsce Instalacji Mokrego Odsiarczania Spalin na blokach 4-6 współpracującej z blokami fluidalnymi. Indywidualną nagrodę odebrał także dyrektor Elektrowni Bełchatów należącej do PGE GiEK, Marek Ciapała.
PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.
16.11.2017r. 10:09

Wykonanie pomysłowego zdjęcia, nawiązującego do tematyki rowerowej, było zadaniem uczestników konkursu "Aktywni Jesienią" na fanpage'u Energa SA. Zapraszamy do lektury wywiadu z jego zwyciężczynią, Katarzyną Duran.
Energa
15.11.2017r. 11:43

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna znalazła się w gronie firm i instytucji, którym przyznano "Laury Innowacyjności 2017" w siódmej edycji konkursu Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej.
PGE GiEK
15.11.2017r. 11:34

Kancelaria CMS stawia na rozwój praktyki prawa własności intelektualnej i nowych technologii, wzmacniając zespół zarówno ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, jak i młodszymi prawnikami
CMS

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE