ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
20.06.2017r. 15:20

Zmniejszenie kosztów ogrzewania budynków poprzez wykorzystanie energii słonecznej, pompy cieplnej oraz opatentowanego wymiennika ciepła czy też projekt pozwalający na obniżenie zużycia energii przez urządzenia chłodzące - brzmi innowacyjnie? Te projekty to tylko niektórzy ze zwycięzców ubiegłorocznej edycji PowerUp! by InnoEnergy*. 19 czerwca 2017 ruszyły zgłoszenia do nowej - trzeciej już edycji największego konkursu dla start-upów z sektora zrównoważonej energii w Europie Środkowej i Wschodniej.

InnoEnergy
20.06.2017r. 12:05

24 maja na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się I. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. "Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym". Głównym Organizatorem Konferencji było Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych Uniwersytetu Łódzkiego. Wydarzenie zorganizowano z okazji pięciolecia działalności naukowej Organizatora.
Naukowe Koło Prawa Energetycznego I Innych Sektorów Infrastrukturalnych
20.06.2017r. 08:33

8 czerwca na Wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Wrocławskiej odbyła się konferencja "DRYLIG Workshop 2017" dotycząca tematyki "Konkurencyjnych technik wstępnego suszenia i koncepcji spalania w celu elastycznego i efektywnego wykorzystania węgla brunatnego w energetyce"
Politechnika Wrocławska
19.06.2017r. 13:22

PGE Obrót wraz z Podkarpacką Fundacją Rozwoju Kultury po raz kolejny przygotowały dla dzieci z powiatów sanockiego, krośnieńskiego i jasielskiego wspaniałą energetyczną przygodę w Sanoku.
PGE Obrót
14.06.2017r. 17:07

Specjaliści z Grupy Energa przyjmowali w redakcji słupskiego "Głosu Pomorza" sygnały o dotykających klientów problemach. Większość ze zgłoszonych spraw udało się już wyjaśnić, pozostały jedynie najtrudniejsze przypadki, które jednak rozwiązywane są priorytetowo.
Energa
14.06.2017r. 17:03

Eksperci z Grupy Energa dyżurowali w "Głosie Koszalińskim". Na bieżąco rozwiązywali problemy klientów. Poza pojedynczymi przypadkami, większość zgłoszonych spraw została już pomyślnie rozwiązana.
Energa
14.06.2017r. 10:27

Akcja "Daj się oświecić" ostrzegająca Klientów przed nieuczciwymi sprzedawcami na rynku energii oraz pokazująca mechanizmy ich działania, została zakwalifikowana do finału Golden Arrow w kategorii działania CSR firm i marek. W konkursie oceniana jest efektywność i innowacyjność narzędzi komunikacji marketingowej.
PGE Obrót
14.06.2017r. 05:39

Urząd Dozoru Technicznego otrzymał tytuł Solidny Pracodawca 2017. To już piętnasta edycja tego prestiżowego ogólnopolskiego projektu w dziedzinie zarządzania personelem.
UDT
14.06.2017r. 05:20

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu spotkań "Dzień otwartych drzwi", jakie organizowane są przez spółki Grupy Tauron. Spotkanie dedykowane jest obecnym i potencjalnym dostawcom i kontrahentom Tauron Wydobycie.
Tauron Wydobycie
09.06.2017r. 15:12

Filharmonia Narodowa nagrodziła PGE Polską Grupę Energetyczną statuetką, która co roku wręczana jest instytucjom w największym zakresie wspierającym jej działanie.
PGE

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE