ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
18.09.2017r. 16:38

Wraz z nowym rokiem szkolnym rozpoczął się nabór zgłoszeń do Enei Akademii Talentów, w której uczniowie mogą ubiegać się o stypendia w wysokości 3 000 zł, a szkoły o granty o wartości 10 000 zł. Uroczysta inauguracja pierwszej edycji programu miała miejsce w Poznańskim Parku Naukowo - Technologicznym. O założeniach i głównych zasadach Enei Akademii Talentów opowiadali wiceprezes spółki Piotr Adamczak oraz prezes Fundacji Enea Sławomir Krenczyk.
Enea
18.09.2017r. 14:37

75 rowerów trafi do podopiecznych domów dziecka. To efekt akcji "Rower Pomaga", której celem było zachęcenie Polaków, by przesiedli się z samochodów na jednoślady i ograniczyli emisję CO2 - podali organizatorzy z bielskiej Fundacji Ekologicznej Arka.
18.09.2017r. 13:47

Intensywne szkolenia i działania prewencyjne, a także wdrażanie do praktyki górniczej innowacji poprawiających bezpieczeństwo w kopalniach - to najważniejsze, obok prowadzenia akcji ratowniczych, zadania ratownictwa górniczego, obchodzącego w tym roku swoje 110-lecie na ziemiach polskich.
18.09.2017r. 06:49

Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konferencji pt. "Planowane i realizowane zadania inwestycyjne w konsekwencji przyjętych strategii rozwoju Koncernów Energetycznych" która odbędzie się w dniach 28-29 września w Ożarowie Mazowieckim k/Warszawy.
IGEiOŚ
16.09.2017r. 15:02

PGE Dystrybucja i PGE Obrót obchodzą 90 lecie energetyki w Lublinie. Ta ważna data w historii miasta i całego regionu była okazją do wręczenia państwowych odznaczeń.
PGE Dystrrybucja
15.09.2017r. 12:11

Druga polska edycja Battery Experts Forum w tym roku przypada w Europejskim Tygodniu Zrównoważonego Transportu, czyli tygodniu bez samochodu - a co za tym idzie - na rowerze. W ramach wydarzenia dla wszystkich zostanie udostępnione miasteczko rowerowe z e-bike'ami.
15.09.2017r. 08:52

Celem Seminarium jest stworzenie przestrzeni do swobodnej wymiany doświadczeń przedstawicieli organów państwowych, przedsiębiorstw energetycznych, naukowców oraz przedsiębiorców - zaangażowanych w tworzenie inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Seminarium obędzie się na Politechnice Wrocławskiej w dniu 11 października br.
Politechnika Wrocławska
14.09.2017r. 17:18

Fani motoryzacji będą mieli nie lada okazję, by zobaczyć i przetestować najnowsze modele samochodów elektrycznych. W trakcie "Battery Experts Forum", które odbędzie się w Gliwicach, do obejrzenia będą auta takich marek jak BMW czy Tesla. To będzie niepowtarzalna szansa, by wypróbować najlepsze samochody elektryczne.
BMZ
14.09.2017r. 14:07

Już w najbliższy weekend odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Sponsorem głównym wydarzenia jest po raz kolejny PGE Polska Grupa Energetyczna.
PGE
14.09.2017r. 05:59

Urząd Dozoru Technicznego poszukuje nowych technologii badawczych, pozwalających wykonywać obligatoryjne badania techniczne szybciej i dokładniej oraz ze znacznie mniejszymi kosztami po stronie klienta. Celem jest wzrost bezpieczeństwa przy zmniejszających się kosztach.
UDT

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE