ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
15.12.2017r. 13:30

Wdrażanie działań poprawiających gospodarowanie energią bywa skomplikowanym procesem. Z tego powodu, chcąc zwiększyć efektywność energetyczną w zakładzie, warto skorzystać z usług firmy ESCO, która projektuje i wdraża działania pozwalające zmniejszyć wydatki na rachunki, a także oferuje finansowanie przedsięwzięcia. ESCO gwarantuje przeprowadzenie działań służących poprawie efektywności energetycznej od początku do końca. Dzięki temu zamawiający oszczędza czas i pieniądze, podkreślają eksperci CEZ ESCO Polska.
CEZ ESCO
14.12.2017r. 08:44

Zbliża się finał pierwszej edycji programu Enea Akademia Talentów. Przed nami drugi etap, w którym Jury wyłoni swoich faworytów w gronie uczniów oraz internetowe głosowanie na najlepsze propozycje szkół i uczniów. 10 stycznia poznamy utalentowanych uczniów i najlepsze szkoły. Zwycięzcy otrzymają stypendia i granty od Fundacji Enea.
Enea
12.12.2017r. 19:53

Prawie 650 gości z branży energetycznej, górniczej, motoryzacyjnej, IT, turystycznej, a także przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, instytutów badawczych oraz eksperci, naukowcy i dziennikarze z kilkunastu krajów Europy wzięło udział w III Forum Przemysłowym, które trwało od 8 do 10 grudnia w Karpaczu. Podczas dwóch dni obrad zostało przeprowadzonych kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji konferencji były "Kierunki rozbudowy i rozwoju przemysłu w Europie".
Instytut Studiów Wschodnich
12.12.2017r. 16:37

Uśmiechnięci, pełni życia, gotowi do działania i wdzięczni - tacy okazali się być uczestnicy pilotażowego projektu "Seniorzy z energią". Za nami już wszystkie Gminne Dni Seniora, które organizowane były w sześciu gminach województwa pomorskiego. Odbyły się też zajęcia na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, a w tym tygodniu realizowane są ostatnie spotkania cyklu zajęć sportowych. Po dwóch intensywnych miesiącach jedno jest pewne - ta inicjatywa była strzałem w dziesiątkę. I właśnie dlatego, Energa będzie kontynuować program wiosną 2018 roku.
Energa
08.12.2017r. 14:03

Fundacja PGE i fundacja Cultura Memoriae kontynuują projekt przekazywania paczek świątecznych warszawskim kombatantom. Wzorem ubiegłego roku do kombatantów trafi w sumie 500 paczek świątecznych.
PGE
08.12.2017r. 12:48

Ponad siedemdziesiąt miejscowości na terenie całego kraju będzie rozświetlonych iluminacjami zamontowanymi przez Energę. Świąteczny blask zyskają ulice, skwery, parki i place. Przepiękne iluminacje cieszą oko, zdobią miasta, stają się także dodatkowym walorem dekoracyjnym w okresie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz przygotowań do powitania Nowego Roku 2018.
Energa
08.12.2017r. 10:16

Energa
Zarząd Energi SA kładzie szczególny nacisk na zrównoważony rozwój i społecznie odpowiedzialne prowadzenie biznesu. Skuteczność w realizacji tych celów potwierdza obecność gdańskiej grupy energetycznej wśród firm wyróżnionych w światowym rankingu Vigeo Eiris Best Emerging Markets Performers.
07.12.2017r. 18:41

Które miasto w Polsce jest najpiękniej oświetlone na święta? Dowiemy się tego wkrótce dzięki organizowanej już po raz 9. ogólnopolskiej akcji "Świeć się z Energą". Istotą zabawy, obok świątecznej rywalizacji miast z całego kraju, jest pomoc osobom potrzebującym. Laureatów wyłoni internetowy plebiscyt, którego inicjatorem i głównym sponsorem jest Grupa Energa.
Energa
06.12.2017r. 18:43

Łańcuch składający się z 1200 LED-owych lampek z Energii zamontowano w Pałacu Prezydenckim - na przepięknie udekorowanej przez licealistów z Gronowa Górnego choince Bożonarodzeniowej.
Energa
05.12.2017r. 15:32

Dzięki wsparciu Fundacji Energa sześć wybranych placów zabaw ma zostać dostosowanych do potrzeb dzieci z niepełnosprawnością w ramach programu "Integracja na placach zabaw". Projekt jest jednym z wielu działań, jakie podejmuje fundacja, aby przełamać bariery, które mogą być przyczyną wykluczenia społecznego młodych osób.
Energa

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Elektromontaż Wschód
Gazterm 2018
Innsoftcire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE