ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
14.09.2017r. 05:04

Jednym z priorytetowych działań Urzędu Dozoru Technicznego jest czynny udział w zapewnianiu bezpieczeństwa energetycznego państwa. Ciągły wzrost zapotrzebowania na energię stawia przed eksploatującymi nowe zadania związane z rozwojem infrastruktury, jak również utrzymania eksploatowanych urządzeń i obiektów we właściwym stanie technicznym.
UDT
13.09.2017r. 16:14

Dziś na Facebook'owym profilu Grupy Energa (@EnergaSA) rusza konkurs fotograficzny, w którym główną nagrodą jest rower elektryczny o wartości 4 599 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przysłać zdjęcie z rowerem lub pomysłowo nawiązujące do tematyki rowerowej. Wybrane fotografie trafią na Facbook'owy profil Energi. Osoba, której zdjęcie zbierze największą liczbę "like'ów" otrzyma rower elektryczny.
Energa
13.09.2017r. 12:23

12 września podczas targów Energetab w Bielsku-Białej odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Naukowej i sympatyków miesięcznika "Energetyka" stanowiące jednocześnie uroczystość jego 70-lecia.
12.09.2017r. 12:18

W dniu 11 września 2017 r. zarząd spółki Energa-Obrót S.A. podjął decyzję o zaprzestaniu realizacji dwudziestu dwóch skrajnie szkodliwych dla spółki ramowych umów sprzedaży praw majątkowych wynikających ze świadectw pochodzenia (tzw. zielonych certyfikatów) oraz o wszczęciu postępowań sądowych i arbitrażowych przeciwko farmom wiatrowym i bankom, zmierzających do uzyskania sądowego potwierdzenia nieważności tych umów.
12.09.2017r. 09:23

Multimedialne animacje i widowiskowe efekty specjalne, teatr ognia, pokazy świetlne, laserowe i pirotechniczne, muzyka, śpiew i taniec w żywym planie - to tylko część elementów składających się na organizowane przez Tauron Dystrybucja niepowtarzalne widowisko Alchemia Światła. Publiczność, która 15 września wybierze się na plac Sejmu Śląskiego, czeka żywiołowy i emocjonalny wieczór.
11.09.2017r. 09:14

HANDEN jest alternatywnym sprzedawcą gazu ziemnego oraz dynamicznie rozwijającą się Spółką obrotu energią elektryczną. Działa w branży energetycznej już od 10 lat. Dzięki konsekwencji i jasno sprecyzowanej wizji HANDEN realizuje strategię ciągłego rozwoju.
HANDEN
11.09.2017r. 06:37

Największą zaletą odnawialnych źródeł energii (OZE), w tym wiatru, jest fakt dostarczania energii bez zanieczyszczania środowiska, a więc w najwyższym stopniu energii ekologicznej, w przenośni - zielonej. Współczesne wiatraki, czyli turbiny wiatrowe wraz z wieżami, na których są zamontowane, to ogromne urządzenia. Są coraz wyższe i obecnie sięgają już razem z łopatami nawet 230 metrów.
UDT
11.09.2017r. 06:25

Konferencja dedykowana jest osobom odpowiedzialnym za organizację i prowadzenie eksploatacji sieci nN i SN w przedsiębiorstwach energetyki przemysłowej oraz elektrociepłowniach i elektrowniach, producentom i dostawcom osprzętu, aparatury oraz narzędzi stosowanych przy eksploatacji sieci elektroenergetycznych, w tym stosowanych przy pracach pod napięciem, jak również specjalistom zajmującym się planowaniem rozwoju sieci nN i SN oraz specjalistom służb bhp.
08.09.2017r. 08:25

Tauron Ciepło zaprasza przedstawicieli firm wykonawczych na "Targi inwestycji Tauron Ciepło", w związku z uruchomieniem kompleksowego Programu Likwidacji Niskiej Emisji.
Tauron Ciepło
06.09.2017r. 10:37

Obok szerokiego grona przedstawicieli wiodących polskich przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej i gazowniczej, wśród uczestników III Kongresu Energetycznego we Wrocławiu pojawią się prezesi oraz członkowie zarządów firm międzynarodowych. Jednym z nich będzie reprezentujący litewskie przedsiębiorstwo energetyczne Lietuvos Energija - prezes zarządu Dalius Misiunas.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Izba Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE