ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

TAURON
Polska Spółka Gazownictwa
EuRoPol GAZ
GAZOPROJEKT
CMS

PGE
CEZ Polska
ELECTRUM

CENTRUM PRASOWE
09.06.2017r. 10:41

Już po raz siedemnasty media publiczne organizują w Sopocie wielkie święto polskiego teatru radia i telewizji. W nadmorskim kurorcie przez trzy dni gościć będą wielkie gwiazdy i młodzi zdolni aktorzy. Jednym ze sponsorów festiwalu "Dwa Teatry" jest Grupa Energa.
Energa
09.06.2017r. 05:14

Urząd Dozoru Technicznego jest zaangażowany w uruchamianie nowych instalacji szeroko rozumianej energetyki, ale przede wszystkim nadzoruje utrzymywanie sprawności długo eksploatowanych bloków. Wobec szybkiego wzrostu zapotrzebowania na energię elektryczną oraz możliwych jej niedoborów przed UDT pojawiają się poważne wyzwania związane z wykonywaniem badań technicznych na wysokim poziomie przy jednoczesnym dążeniu do zwiększania dyspozycyjności bloków energetycznych, ponieważ powoduje ona wzrost ryzyka technicznego.
UDT
08.06.2017r. 09:00

"Bezpieczeństwo, transformacja, efektywność" to hasło III Kongresu Energetycznego, który odbędzie się w dniach 18-19 października 2017 r. we Wrocławiu.
07.06.2017r. 11:25

Tauron Ciepło, największy producent ciepła na południu Polski i jeden z największych w kraju, w ramach cyklu Otwartych Drzwi swoich elektrociepłowni, po raz pierwszy zaprasza na Dzień Drzwi Otwartych Zakładu Wytwarzania Bielsko-Biała. Podczas VII Beskidzkiego Festiwalu Dobrej Energii organizowanego przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Tauron Ciepło przygotował również szereg atrakcji dla mieszkańców - w tym m.in. możliwość zwiedzenia elektrociepłowni.
Tauron Ciepło
07.06.2017r. 08:53

Operator Logistyczny Paliw Płynnych obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia istnienia. W ostatni piątek, 2 czerwca 2017 roku, odbyła się uroczystość pod hasłem "Wczoraj NAFTOBAZY - Dziś OLPP - Jutro PERN".
OLPP
07.06.2017r. 06:01

Każde urządzenie pracujące w środowisku naturalnym jest narażone na działanie czynników atmosferycznych. Urządzenia te chroni się przed czynnikami atmosferycznymi poprzez budowanie odpowiednich elementów osłaniających od deszczu, wiatru, słońca, pyłów itp. Są to zabezpieczenia przed zdarzeniami działającymi z zewnątrz, jak również przed zdarzeniami działającymi od wewnątrz urządzenia.
Jędrzej Wojtas, Departament Certyfikacji i Oceny Zgodności, Urząd Dozoru Technicznego
06.06.2017r. 09:14

9 czerwca będzie miało miejsce oficjalne otwarcie wystawy z okazji 160-lecia warszawskiego gazownictwa.
PSG
05.06.2017r. 14:29

W sobotę nad ogrodem zoologicznym w Gdańsku Oliwie świeciło słońce i unosił się radosny dziecięcy śmiech. Policja, strażacy i inne służby mundurowe zaprosiły trójmiejskie rodziny do wspólnej zabawy. Przez festyn z okazji Dnia Dziecka przewinęło się ok. 8 tys. osób. Głównym partnerem wydarzenia była Grupa Energa.
Energa
05.06.2017r. 09:00

Ponad 5 tys. czujników czadu oraz 20 oczyszczaczy powietrza to pula nagród w "Konkursie z klimatem". Nagrody można zdobyć za udzielenie porady na temat tego, jak dbać o czyste powietrze. Konkurs trwa do 13 sierpnia br., ale ekologiczne ogrzewania to stała oferta Taurona.
Tauron
05.06.2017r. 05:28

Bartłomiej Hurtuk, Ewa Dorobińska, Zespół Prasowy Urzędu Dozoru Technicznego
Realizacja dużego obiektu np. energetycznego w zgodzie z przepisami prawa, z warunkami wykonania oraz projektem jest niesłychanie ważna dla uniknięcia obfitych w konsekwencje, czasem nieodwracalnych błędów. Czasem nawet pozornie nieistotne odstępstwo od założonych parametrów może pociągać za sobą kosztowne skutki.
UDT

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
Ebicom
Koncern Energetyczny ENERGA S.A.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
BiznesAlert
DISE
Elektromontaż Wschód
Innsoftcire
©2002-2017
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE