ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
05.03.2021r. 17:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W centrum Eindhoven mają powstać dwa połączone z sobą drewniane wieżowce. Projekt studia Marco Vermeulen nazwano "Holenderskimi górami". Ich głównym budulcem będzie drewno z lasów prowadzonych w sposób zrównoważony.
05.03.2021r. 16:18

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ocean Winds, spółka joint venture (50:50) pomiędzy hiszpańskim EDP Renewables i francuskim Engie. połączył siły z Terna Energy - grecką firmą zajmującą się energetyką odnawialną, aby wspólnie rozwijać projekty pływających morskich farm wiatrowych w Grecji.
05.03.2021r. 15:39

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Prezes zarządu i założyciel Columbus Energy - Dawid Zieliński, został laureatem 18. edycji prestiżowego konkursu EY Przedsiębiorca Roku w kategorii Nowe Technologie/Innowacyjność. Wyniki ogłoszono podczas gali finałowej, która odbyła się 4 marca br.
05.03.2021r. 15:26

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Nadchodzą zmiany w niemieckiej wiosce Gundremmingen, a lokalna elektrownia jądrowa stoi w obliczu rychłego zamknięcia w ramach niemieckiej polityki transformacji energetycznej
05.03.2021r. 14:33

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
MFW Bałtyk II i MFW Bałtyk III, spółki będące wspólnym przedsięwzięciem Polenergii i grupy Equinor, złożyły wnioski do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki o przyznanie prawa do pokrycia ujemnego salda dla energii elektrycznej wytworzonej w morskich farmach wiatrowych - podała Polenergia w komunikacie.
05.03.2021r. 14:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Do 26 marca potrwa nabór na innowacyjne technologie wodorowe w ramach mechanizmu IPCEI - poinformował wicepremier Jarosław Gowin, który podkreślił, że wodór to energia przyszłości.
05.03.2021r. 13:42

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. wyznaczone decyzją Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki na Operatora Systemu Przesyłowego Elektroenergetycznego (dalej "OSP"), w związku z licznymi zapytaniami ze strony Klientów innogy Operator Sp. z o.o. dotyczącymi wprowadzenia ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej oraz obowiązujących stopniach zasilania, wyjaśniają że: Krajowy System Elektroenergetyczny pracuje stabilnie i nie obowiązują ograniczenia w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej wprowadzane przez OSP.
05.03.2021r. 13:31

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energetycznej (International Energy Agency, IEA), Fatih Birol, podkreślił rolę, jaką energia jądrowa może odegrać w globalnej walce ze zmianami klimatu.
05.03.2021r. 13:15

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Mały balonik z elektroniką, wypuszczony z Gliwic, przez blisko 80 dni okrążył prawie pięć razy Ziemię.
05.03.2021r. 12:53

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Kancelaria CMS doradzała operatorowi lotniska Incheon w Seulu, spółce IIAC, która w drodze zamówienia publicznego została wybrana doradcą strategicznym Centralnego Portu Komunikacyjnego sp. z o.o. (CPK). IIAC będzie wspierała CPK w zakresie wypracowania koncepcji i przygotowania założeń dotyczących budowy i funkcjonowania komponentu lotniskowego.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE