ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
30.07.2021r. 21:00

Redakcja CIRE
Minister energii Virgil Popescu zapowiedział sprzedaż przez giełdę mniejszościowych udziałów Hidroelectrica, jednej z największych rumuńskich spółek energetycznych - informuje serwis "pb.pl".
30.07.2021r. 19:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Najnowszy raport okresowy potwierdził wcześniejsze szacunki. Z przychodami 712 mln zł i zyskiem netto blisko 14 mln zł, Grupa Grodno ma za sobą najlepszy rok obrotowy w historii swojej działalności. Zarząd oczekuje utrzymania wysokiej dynamiki wzrostu na fali zielonej rewolucji.
30.07.2021r. 11:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Należące do KGHM Huta Miedzi Głogów oraz Huta Miedzi Legnica znalazły się w gronie dziesięciu zakładów na świecie ze znakiem Copper Mark - certyfikatem potwierdzającym efektywną i zgodną z najwyższymi standardami zarządzania produkcję miedzi.
30.07.2021r. 11:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
W związku z transformacją energetyczną i procesem wygaszania kopalń stoimy przed wyzwaniem dotyczącym zagospodarowania pogórniczych terenów na Śląsku. Było ono tematem czwartkowego Forum MAP, podczas którego zaprezentowano ideę Śląskiego Systemu Magazynowania Energii.
30.07.2021r. 11:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Rynek produkcji wodoru może wzrosnąć niemal trzykrotnie do 2050 r. dzięki nabierającemu tempa procesowi dekarbonizacji i konieczności poszukiwania dodatkowych i emisyjnych w niskim stopniu źródeł energii - wynika z raportu firmy doradczej Bain & Company. Wzrost rynku będą napędzać spadające koszty produkcji, rosnące ceny uprawnień do emisji CO2 oraz dotacje rządowe na wdrażanie rozwiązań wodorowych.
30.07.2021r. 10:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Ceny ropy na amerykańskiej giełdzie paliw spadają. Według analityków obawy o pandemię koronawirusa nie wpływają jednak na zmniejszenie popytu na surowiec. Ceny miedzi wzrosły podczas poprzedniej sesji.
30.07.2021r. 10:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Wysokość opłat koncesyjnych dla magazynowania energii elektrycznej oraz zmiana wysokości opłaty koncesyjnej na wytwarzanie w morskich farmach wiatrowych zostanie uregulowana w III kwartale br.; nastąpi to w rozporządzeniu Rady Ministrów - wynika z wykazu prac legislacyjnych i programowych rządu.
30.07.2021r. 10:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja miał ok. 741 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży i ok. 83 mln zł zysku netto w I półroczu 2021, w tym zysk netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej wyniósł ok. 82 mln zł, podała spółka, powołując się na wstępne dane.
30.07.2021r. 09:00

Redakcja CIRE
Notowania uprawnień EUA do emisji CO2, ceny węgla energetycznego ARA na przyszły rok oraz ceny paliw.
30.07.2021r. 09:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Procedura poszukiwania partnera do transakcji, która pozwoli sfinalizować przejęcie przez PKN Orlen Grupy Lotos, jest zaawansowana w 70%, poinformował wiceprezes Janusz Szewczak.

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE