ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
30.07.2021r. 18:00

Redakcja CIRE
Statki budujące Baltic Pipe i Nord Stream 2 pracują w niewielkiej odległości od siebie. Niebawem magistrala z Norwegii zostanie skrzyżowana z tą z Rosji - informuje "BiznesAlert.pl".
29.07.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Klasyczne samoloty napędzane zrównoważonymi paliwami lotniczymi mogą zostać zastąpione innowacyjnymi maszynami na wodór. Wszystko we względu na oszczędności i ekologię.
29.07.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Ukraina planuje zostać najbliższym sojusznikiem energetycznym Niemiec i ma nadzieję, że rosyjski gaz w przyszłości straci na znaczeniu, pisze "Die Welt".
29.07.2021r. 11:00

www.cire.pl - branża spędza dzień na CIRE
Grupa ORLEN zakończyła drugi kwartał 2021 roku z historycznie rekordowym wynikiem operacyjnym EBITDA LIFO na poziomie 3,2 mld zł, co oznacza wzrost aż o 1,2 mld zł (r/r). Mocną pozycję Koncernu na rynku potwierdza też zysk netto, który wyniósł 2,2 mld zł oraz wzrost przychodów ze sprzedaży o 73% (r/r) do 29,4 mld zł. Największy wpływ na wyniki Grupy ORLEN miały segmenty energetyki i petrochemii.
29.07.2021r. 07:00

Redakcja CIRE
Do 11 sierpnia br. Polska Spółka Gazownictwa (PSG) - jako podmiot odpowiedzialny za prognozowanie - prowadzi konsultacje publiczne dotyczące "Metody prognozowania mierzonych rzadziej niż codziennie ilości odbieranych przez użytkownika sieci".
29.07.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
NCBR Investment Fund ASI S.A. (NIF) - fundusz inwestycyjny, należący do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, rozpoczyna współpracę
z Funduszami Partnerskimi: Enea Innowacje, BrigdeOne i PGE Ventures. To pierwsze umowy podpisane przez NIF, który wspólnie z partnerami zainwestuje nawet 1,4 mld zł w polskie innowacyjne spółki na etapie wzrostu i ekspansji. Podczas spotkania w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych
w Warszawie, które odbyło się 27 lipca br., zaprezentowano wspólne plany inwestycyjne.


29.07.2021r. 05:00

prof. Jarosław Sęp
Pod koniec maja w Rzeszowie podpisana została deklaracja o utworzeniu Doliny Wodorowej. Sygnatariuszami byli przedstawiciele administracji państwowej i samorządowej, ludzie biznesu, a także reprezentanci uczelni wyższych z regionu. W tej chwili trwa proces organizowania się i instytucjonalizowania tego projektu.
28.07.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Amerykańsko-rosyjskie rozmowy na temat stabilności strategicznej były "profesjonalne i merytoryczne" - powiedział rzecznik amerykańskiego Departamentu Stanu Ned Price po zakończeniu środowego spotkania delegacji USA i Rosji, które odbyło się w Genewie.
28.07.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Gazociąg Nord Stream 2 jest ukończony w 99 procentach - poinformował w środę operator tej rosyjsko-niemieckiej magistrali, spółka Nord Stream 2 AG. Według ocen dziennika "Kommiersant" końcowe prace zajmą trzy-cztery tygodnie.
28.07.2021r. 13:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PGNiG Supply & Trading zawarło umowę czarteru dwóch zbiornikowców do przewozu skroplonego gazu ziemnego. Jednostki zostaną zbudowane specjalnie na potrzeby grupy kapitałowej PGNiG i wejdą do użytku w pierwszej połowie 2024 roku

PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE