ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
16.09.2019r. 14:09

Krajowa Agencja Poszanowania Energii (KAPE) wspólnie z Fundacją Poszanowania Energii (FPE) zrealizuje na Ukrainie projekt szkoleniowy w ramach którego zostanie przeszkolonych 400 ukraińskich audytorów energetycznych
16.09.2019r. 14:00

W przyszłym tygodniu mają być znane wyniki przeglądu złóż w poszczególnych kopalniach węgla kamiennego - wynika z informacji wiceministra energii Adama Gawędy. Przegląd zalecił resort energii m.in. pod kątem wyboru tych złóż, które mogą być najbardziej efektywnie i bezpiecznie eksploatowane.
16.09.2019r. 13:21

Wiceminister energii Adam Gawęda liczy na szybką wypłatę kolejnej transzy 10-tysięcznych rekompensat za utracony deputat węglowy. Przekazanie środków na ten cel pozytywnie zaopiniowała już sejmowa komisja finansów, co otwiera drogę do wypłaty świadczenia następnej grupie uprawnionych osób.
16.09.2019r. 13:16

Saudi Aramco podtrzymuje plan spotkań z analitykami i nie sygnalizuje zmiany zamiaru wejścia na giełdę w Arabii Saudyjskiej, jednak skala zniszczeń po ataku rebeliantów zmniejsza szansę IPO w najbliższych miesiącach - czytamy w serwisie pb.pl.
16.09.2019r. 13:05

Nowelizacja prawa geologicznego i górniczego pozbawi samorządy i mieszkańców możliwości skutecznego zablokowania eksploatacji węgla na ich terenie - ocenia PO. Wiceminister energii Adam Gawęda odpowiada, że ustawa nie zamyka drogi dialogu, a zarzuty to "straszenie i fałszowanie rzeczywistości".
16.09.2019r. 13:02

Brytyjski minister spraw zagranicznych Dominic Raab potępił w poniedziałek ataki na instalacje naftowe w Arabii Saudyjskiej i podkreślił, że nie jest jeszcze jasne, kto za nimi stał.
16.09.2019r. 10:49

Podczas zbliżającej się sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku nie dojdzie do spotkania prezydentów Iranu i USA, Hasana Rowhaniego i Donalda Trumpa - poinformował rzecznik MSZ Iranu Abbas Musawi, cytowany w poniedziałek przez irańską telewizję.
16.09.2019r. 10:23

Nieodpowiedzialne jest obarczanie kogokolwiek winą za sobotni atak na rafinerię w Arabii Saudyjskiej, nim ustalone zostaną fakty w tej sprawie - oceniła w poniedziałek rzeczniczka chińskiego MSZ Hua Chunying na rutynowym briefingu w Pekinie.
16.09.2019r. 10:17

Rozważymy uruchomienie strategicznych rezerw ropy naftowej, jeśli sytuacja w Arabii Saudyjskiej się pogorszy - poinformowało w poniedziałek ministerstwo przemysłu, handlu i energii Korei Płd. w związku z sobotnimi atakami na saudyjskie instalacje naftowe.
16.09.2019r. 09:02

Grupa PGE zanotowała w drugim kwartale 2,5 mld zł EBITDA, a EBITDA skorygowana o zdarzenia jednorazowe wyniosła 1,41 mld zł. Analitycy oceniają, że oczyszczony o one-offy wynik jest solidny, wyższy od oczekiwań. Pozytywnie zaskoczył segment ciepła.

REKLAMA


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE