ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGG uruchomiła aplikację umożliwiającą wspólne dojazdy pracowników
25.06.2019r. 11:29

Polska Grupa Górnicza (PGG) uruchomiła specjalną aplikację, która ułatwia pracownikom wspólne dojazdy do pracy.

Dzięki wspólnym dojazdom pracownicy PGG mogą zaoszczędzić czas i pieniądze - przekonują przedstawiciele firmy.

Aplikacja została uruchomiona w ramach programu PGG Family, dzięki któremu górnicy i ich rodziny mogą liczyć na rabaty i specjalne oferty dziesiątkach firm i instytucji wielu branż. Zatrudniająca blisko 24 tys. pracowników PGG ma zawarte umowy w kilku obszarach takich jak: motoryzacja, rozrywka, sport, kultura oraz turystyka.

Aby wspólnie dojechać do pracy wystarczy w zakładce Świat Komunikacji na stronie PGG Family wpisać trasę przejazdu, godziny pracy i poczekać na odzew zainteresowanych pracowników, którzy codziennie pokonują tę samą trasę.

"Aplikacje tworzone na potrzeby wspólnych dojazdów szturmem zdobywają rynek. W dobie przepełnionych ulic oraz parkingów, wiele osób szuka alternatywy dla indywidualnych dojazdów. Niestety, ze względu na sztywne godziny odjazdów i przyjazdów oraz niejednokrotnie brak komfortu podróży, komunikacja miejska nie zawsze jest idealnym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę te, jak inne czynniki, postanowiliśmy poszukać narzędzia, które posłuży pracownikom" - powiedział pomysłodawca platformy Przemysław Praus, który jest dyrektorem Departamentu Wynagrodzeń PGG.
Firma zaczęła szukać ułatwień w dojeżdżaniu do pracy, m.in. by odciążyć zatłoczone na co dzień przyzakładowe parkingi, ale też dać zatrudnionym możliwość oszczędzania czasu i pieniędzy. Zamiast płacić indywidualnie za dojazdy, dzięki wspólnym podróżom do pracy mogą rozłożyć koszty paliwa na kilka osób. Wielu pracowników dojeżdżając do zakładów PGG pokonuje każdego dnia dziesiątki kilometrów.

Przedstawiciele PGG zaznaczają, że platforma jest prosta w obsłudze i pozwala znaleźć odpowiednie połączenie w zaledwie kilka sekund. Zarówno oferujący transport kierowca, jak i poszukujący dojazdu pasażer mogą dodać własne profilowane ogłoszenie.

Jak podaje PGG, zainteresowanie pracowników Światem Komunikacji jest duże. W jeden dzień funkcjonowania platformy pojawiło się ponad 40 ogłoszeń, którymi zainteresowało się ponad tysiąc pracowników.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE