ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

E.ON proponuje UE wycofanie się z części swojej działalności biznesowej na Węgrzech
25.06.2019r. 13:45

E.ON zaproponował, że wycofa się z części swojej działalności biznesowej na Węgrzech, by rozwiązać problemy antymonopolowe w UE związane z ofertą na sieć i aktywa detaliczne konkurencyjnej firmy Innogy. Firma chce też ograniczyć działalność w Niemczech i Czechach - czytamy w BIznesAlert.pl.

W kolejnej koncesji E.ON zaproponował sprzedaż działalności gazowej i energetycznej Innogy w Republice Czeskiej. E.ON może również stracić 260 000 odbiorców ogrzewania w Niemczech, a także 32 stacje ładowania samochodów elektrycznych wzdłuż niemieckiej sieci autostrad.
Komisja Europejska wszczęła w marcu dochodzenie w sprawie oferty E.ON dotyczącej Innogy. E.ON złożył koncesje w zeszłym tygodniu, jak wynika z zgłoszenia Komisji Europejskiej, ale od tego czasu nie ujawniono żadnych szczegółów.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
Elektrix
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2019
mobilne cire
IT BCE