ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Zastosowanie technologii 5G w przemyśle - zapraszamy na wydarzenie w InnVento!
20.08.2019r. 10:11

Departament Innowacji i Rozwoju Biznesu PGNiG SA serdecznie zaprasza na wydarzenie dotyczące technologii 5G i możliwości jej wykorzystania w przemyśle.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 22 sierpnia o godz. 11:00 w InnVento - Centrum Startupowym przy ulicy Kasprzaka 25A. Zostanie przeprowadzone przez Piotra Mieczkowskiego - eksperta z fundacji Digital Poland i członka Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy przy Ministerstwie Cyfryzacji.Technologia 5G opiera się na rozszerzonym mobilnym szerokopasmowym dostępie do Internetu eMBB (enhanced Mobile Broadband). Pozwala on na bardzo szybką transmisję danych i przetwarzanie dużej ilości informacji w czasie niemalże rzeczywistym. Kolejną zaletą nowej technologii jest możliwość masowej komunikacji pomiędzy maszynami, która umożliwi podłączenie blisko 100-krotnie większej liczby urządzeń niż dzisiaj przy większej przepływności, sięgającej 1 Gb/s, i minimalnych opóźnieniach. 5G otwiera zupełnie nowe możliwości, zwłaszcza w przemyśle, o czym dowiedzą się Państwo na spotkaniu.

Prosimy o mailowe potwierdzenie udziału - innvento@pgnig.pl.
PGNiG

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE