ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nord Stream 2 skarży dyrektywę gazową do Światowej Organizacji Handlu
22.08.2019r. 09:04

Miesiąc po skardze do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej spółka Nord Stream 2 skarży dyrektywę gazową mogącą opóźnić projekt o tej samej nazwie do Światowej Organizacji Handlu (WTO) - czytamy w BiznesAlert.pl.

Agencja Interfax podaje, że szwajcarska spółka holdingowa Nord Stream 2 wniosła w zeszłym miesiącu skargę przeciwko zrewidowanej dyrektywie gazowej Unii Europejskiej.
Dyrektywa gazowa została zrewidowana na przełomie zimy i wiosny 2019 roku. Dzięki zmianie obejmie sporny projekt gazociągu Nord Stream 2 i może zmusić jego architektów do rewizji założeń w celu dostosowania go do przepisów antymonopolowych niepozwalających Gazpromowi jednocześnie być głównym dostawcą i operatorem gazociągu, a także wyznaczać taryfy i nie dopuszczać konkurencji do przepustowości - czytamy w BiznesAlert.pl.
Interfax , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE