ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosnieft otrzymuje od europejskich klientów roszczenia za dostawy zanieczyszczonej ropy rurociągiem Przyjaźń
22.08.2019r. 09:06

O łącznych stratach spółka poinformuje po otrzymaniu wszystkich roszczeń i ich dokładnej weryfikacji - czytamy w BiznesAlert.pl.

W raporcie za pierwsze półrocze 2019 roku Rosnieft poinformował o otrzymaniu pism z roszczeniami związanymi z dostawami ropy, których zawartość chlorków organicznych wielokrotnie przekraczała dopuszczalne normy. Koncern zaznaczył, że w tym czasie dostarczał paliwo spełniające odpowiednie parametry. - Z roszczeniami zwrócili się również klienci, którzy z powodu wstrzymania dostaw rurociągiem Przyjaźń nie otrzymali zakontraktowanych wolumenów ropy - czytamy w raporcie.
Wyliczenie poniesionych strat może zostań zakończone ,,po wykonaniu kompleksowej oceny całej sytuacji". - Do tego potrzebne jest otrzymanie pełnej dokumentacji potwierdzającej sumę roszczeń kontrahentów i ich ponownego przekazania Transnieftowi - podkreśla cytowany przez BiznesAlert.pl Rosnieft.
TASS , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE