ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy i Rosja chcą ułatwić realizację wspólnych projektów infrastrukturalnych, w tym budowę Nord Stream 2
22.08.2019r. 11:29

Moskwa i Berlin chcą ułatwić realizację wspólnych projektów infrastrukturalnych, w tym budowę gazociągu Nord Stream 2, o czym poinformował rosyjski minister spraw zagranicznych Seirgiej Ławrow na wspólnej konferencji prasowej z Heiko Maasem, szefem niemieckiej dyplomacji - czytamy w BiznesAlert.pl.

- W trakcie rozmów na temat handlu i gospodarki, wyraziliśmy zainteresowanie pogłębieniem wzajemnej współpracy, wspieraniem naszych spółek w realizacji dużych projektów takich jak Nord Stream 2 - stwierdził Ławrow. - Cieszymy się, że niemiecki biznes chce aktywnie współpracować z Rosją, czego wyrazem była silna reprezentacja niemieckich firm w trakcie Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Petersburgu - dodał.
Zdaniem Ławrowa, Nord Stream 2 to głęboce komercyjny projekt, który zwiększy bezpieczeństwo energetyczne Europy i nie jest w żaden sposób wymierzony przeciwko Ukrainie. - Nasi ukraińscy koledzy o tym wiedzą. Spotykają się ze sobą ministrowie energetyki, przedstawiciele Gazpromu i Naftogazu. Są konkretne decyzje pozwalające uspokoić tych, którzy obawiają się o losy Ukrainy, o ile nie będą polityzować tej kwestii tak jak poprzednia władza w Kijowie - dodał cytowany przez BiznesAlert.pl Ławrow.
RIA Novosti , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE