ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Corum Group podpisała z PGG umowę na dostawę obudów dla kopalni Wesoła
21.10.2019r. 10:19

Corum Group, ukraińska spółka produkcji maszyn górniczych należąca do koncernu DTEK, podpisała z Polską Grupą Górniczą wartą 300 mln euro umowę na dostawę 127 sekcji obudowy zmechanizowanej dla należącej do PGG kopalni Wesoła - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Począwszy od 2018 roku to już czwarte zamówienie polskiej spółki. Łączna wartość dotychczasowych kontraktów przekroczyła miliard hrywien. Długofalowe partnerstwo z PGG potwierdza, że nasz sprzęt odpowiada europejskim standardom jakości. Takie zamówienia są promocją ukraińskiej technologii w Europie - powiedział Michaił Potapow, p.o. dyrektora generalnego Corum Group.

Zgodnie z kontraktem pierwsze sekcje obudowy zmechanizowanej mają być gotowe jeszcze w grudniu. Dostawa wszystkich sekcji ma się zakończyć w marcu 2020 roku.
- Nowy kontrakt to nie tylko stabilna praca dla dwóch tysięcy pracowników naszej fabryki, ale także możliwość powstania nowych miejsc w zakładach w Drużkowkie - stwierdziła cytowana przez BiznesALert.pl Tatiana Kaługina, dyrektor Corum Druzhkovka Machine-Building Plant.
Interfax , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE