ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

XXI Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka
22.10.2019r. 12:02

Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka to impreza cykliczna, organizowana co roku przez inne Akademickie Koło Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Tegoroczne wydarzenie przeprowadzane w Poznaniu jest już 21 takim przedsięwzięciem. Edycja będzie prowadzona pod hasłem "Elektromobilność i efektywne zarządzanie energią elektryczną - wyzwania dla młodych elektryków na nowe 100 lat".

W cyklach wykładów i szkoleń chcemy zwrócić uwagę na przedstawienie istniejących rozwiązań i obecnie obranych kierunków rozwoju w zakresie elektromobilności, a także na konieczne zmiany w systemie zarządzania energią elektryczną, które trzeba wprowadzić, aby dostosować polski system do ogólnoświatowego postępu technologicznego.

Jak najszybsze zapoznanie studentów z zagadnieniem elektromobilności i efektywnym zarządzaniem energią elektryczną pozwoli na wczesne przygotowanie kadry inżynierskiej zdolnej do budowania nowoczesnej, efektywnej energetycznie i ekologicznej Polski.

XXI Ogólnopolskie Dni Młodego Elektryka odbędą się w Poznaniu w dniach 07-10.11.2019 r.
Akademickie Koło SEP przy Politechnice Poznańskiej

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE