ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Nowe auta dla kolejnych zwycięzców loterii Orlen
22.10.2019r. 13:30

10 nowych samochodów, które są jednymi z głównych nagród w wielkiej loterii Oreln, trafiło dziś do swoich właścicieli. Zwycięzcom gratulował Daniel Obajtek, prezes PKN Oreln, Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Oreln ds. Sprzedaży Detalicznej oraz kierowca Oreln Team - Robert Kubica. To nie koniec emocji. Do 31 grudnia na uczestników loterii czeka jeszcze wiele atrakcyjnych nagród, w tym 20 samochodów, wyjazd na ostatni wyścig sezonu Formuły 1 do Abu Zabi, a także produkty pod marką Verva.

Nasza loteria cieszy się dużą popularnością. Do tej pory wydaliśmy już 20,5 mln zdrapek, które każdego dnia okazują się szczęśliwe dla klientów. W ten sposób nie tylko promujemy nasze produkty, ale też wzmacniamy rozpoznawalność marki Oreln. Duża w tym zasługa Roberta Kubicy, który jest twarzą naszej kampanii promocyjnej i jednym z najpopularniejszych polskich sportowców, świetnie znanym też poza granicami kraju. My skutecznie wykorzystujemy ten potencjał, co odzwierciedlają m.in. nasze wyniki finansowe w detalu - mówił Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Oreln.

Największa w historii PKN Oreln loteria, która ruszyła 23 kwietnia br., przekroczyła już półmetek i nadal nie zwalnia. Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Oreln, Patrycja Klarecka, Członek Zarządu PKN Oreln ds. Sprzedaży Detalicznej i Robert Kubica w warszawskiej siedzibie spółki wręczyli kluczyki do samochodów Peugeot SUV 3008 kolejnym laureatom. Do tej pory wylosowano 68 z puli 88 aut.

Loteria Oreln jest rekordowa. Nie tylko pod względem liczby nagród, których przygotowaliśmy aż 11,5 mln, ale także ich wartości, przekraczającej 56 mln zł. W ramach loterii przygotowaliśmy aż 17 zestawów promocyjnych, znacząco zwiększając zainteresowanie klientów naszą ofertą - mówiła Patrycja Klarecka, Członek Zarządu ds. Sprzedaży Detalicznej.

Loteria łączy się ze specjalną kampanią produktową, której twarzą jest Robert Kubica. Dla fanów zawodnika Oreln Team przygotowano wiele atrakcyjnych gadżetów, z których klienci stacji najchętniej wybierają smycze, metalowe długopisy i ramki do tablic rejestracyjnych.Współpraca z Robertem Kubicą, którą PKN Oreln będzie kontynuował także w przyszłym roku, pozostając również w Formule 1, wpisuje się nie tylko w strategię sponsoringu sportowego, lecz przynosi także wymierne korzyści wizerunkowe i biznesowe. Co szósty klient stacji Oreln i co 10 klient stacji konkurencyjnych deklaruje, że dzięki wsparciu zawodnika przez PKN Oreln chętniej korzysta z oferty stacji Oreln.

Sieć detaliczna koncernu, w której sprzedaż wspierana jest loterią z Robertem Kubicą, odnotowała w Polsce 3% wzrost sprzedaży paliw, a także wyraźny wzrost sprzedaży produktów pozapaliwowych w pierwszym półroczu, przyczyniając się do rekordowego zysku operacyjnego tego segmentu, który był wyższy o 400 mln zł, w porównaniu do pierwszego półrocza ubiegłego roku.

Dzięki zaangażowaniu w Formułę 1 spółka wzmacnia znajomość marki Oreln na zagranicznych rynkach. Ułatwi to wdrażanie strategii co-brandingu, która zakłada, że jeszcze w tym roku na niemieckich stacjach koncernu, na których funkcjonuje marka star, a także na czeskich i słowackich stacjach Benzina pojawi się również logotyp Grupy Oreln. W kolejnym kroku PKN Oreln rozważy pełen rebranding sieci. W ciągu najbliższych kilku lat koncern chce zbudować jedną międzynarodową markę Oreln na wszystkich rynkach, na których prowadzi działalność lub sprzedaje swoje produkty.

Zasady udziału w loterii są proste - żeby wylosować konkursową zdrapkę, najpierw trzeba kupić jeden z 17 zestawów promocyjnych Stop Cafe. Zdrapki dają szansę zdobycia jednej z wielu atrakcyjnych nagród, wśród których pozostało jeszcze m.in. 20 samochodów osobowych oraz produkty marki Verva. Do tej pory rozdane zostało już ponad 600 tys. batonów proteinowych, przeszło 2,5 mln napojów Verva Magnez + B6 i prawie 2 mln napojów energetyzujących Verva. Ponadto każdy z uczestników programu Vitay może zarejestrować swój unikalny kod ze zdrapki na stronie internetowej loterii i zawalczyć o ostatni już w tym sezonie wyjazd na zawody Formuły 1, które zostaną rozegrane w grudniu w Abu Zabi. Losowanie zwycięzcy odbędzie się 3 listopada.
Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE