ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energy Policy Studies
13.01.2020r. 05:18

Redakcja czasopisma naukowego "Energy Policy Studies" serdecznie zaprasza do lektury dwóch numerów półrocznika, które ukazały się w 2019 roku. Czasopismo naukowe wydawane jest przez Instytut Polityki Energetycznej im. Ignacego Łukasiewicza.

W dwóch ostatnich numerach uwagę zwrócono w szczególności na zagadnienia związane z łańcuchem dostaw gazu LNG, ochroną informacji w energetyce oraz konsumpcją energii w różnorodnych ujęciach i regionach świata. Zaprezentowano również artykuły naukowe dotyczące fotowoltaiki oraz energetyki wiatrowej i jądrowej.

Wersję elektroniczną półrocznika można pobrać za darmo ze strony internetowej: https://www.instytutpe.pl/eps/wersja-elektroniczna-eps/

Redakcja EPS zachęca do przesyłania zgłoszeń do kolejnego numeru (1/2020). Artykuły można przesyłać na e-mail: eps@instytutpe.pl do 28 lutego 2020 roku. Więcej informacji dotyczących publikacji artykułów w czasopiśmie dostępne jest pod adresem: https://www.instytutpe.pl/eps/

Celem czasopisma naukowego "Energy Policy Studies" jest upowszechnianie badań naukowych, prac rozwojowych oraz analiz badawczych specjalistów z instytucji naukowych, spółek energetycznych, a także organizacji pozarządowych. Czasopismo publikowane jest jedynie w formie elektronicznej (otwarty dostęp: CC 4.0), jedynie w języku angielskim.

W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z redaktorem naczelnym: dr hab. Mariusz Ruszel, prof. PRz lub redatorem tematycznym: dr Anną Kucharską, e-mail: eps@instytutpe.plEnergy Policy Studies - anglojęzyczne e-wydanie jako narzędzie upowszechniania nauki" oraz "Energy Policy Studies - transfer najlepszych zagranicznych praktyk i wymiana doświadczeń" - zadania finansowane w ramach umowy 687/P-DUN/2018 ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.
Instytut Polityki Energetycznej

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE