ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Świętokrzyskie. Wszyscy odbiorcy mają już prąd, awarie usunięte
24.02.2020r. 18:24

Wszyscy odbiorcy w woj. świętokrzyskim mają już prąd. Do godziny 17 w poniedziałek energetycy usunęli awarie spowodowane przez niedzielne wichury. W związku z usuwaniem ich następstw w ciągu doby strażacy interweniowali ponad 200 razy. Bez prądu było w regionie około 6 tys. gospodarstw.

"Wszyscy odbiorcy prądu na terenie województwa świętokrzyskiego mają już energię elektryczną, awarie zostały usunięte" - powiedziała PAP Anna Szcześniak, rzecznik prasowy PGE Dystrybucja Skarżysko.

W związku z silnym wiatrem świętokrzyscy strażacy interweniowali w ciągu ostatniej doby około 200 razy - poinformował PAP dyżurny komendy wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Większość zgłoszeń dotyczyło usuwania powalonych drzew i oderwanych konarów, ale straż odnotowała też liczne uszkodzenia dachów. Najwięcej zdarzeń odnotowano w powiatach kieleckim, jędrzejowskim i buskim. W Kielcach, przy ulicy Chęcińskiej na zaparkowane samochody spadła część elewacji pobliskiego budynku wielorodzinnego.
Silny wiatr wyrządziły też straty w powiecie koneckim. W miejscowości Wąsocz w gminie Fałków wichura zerwała dach z pięciu budynków - dwóch domów oraz trzech budynków gospodarczych. W tej samej miejscowości silny wiatr uszkodził dachy także w kilkunastu innych budynkach.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE