ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

LW Bogdanka laureatem nagrody Pracodawca Przyjazny Pracownikom
25.02.2020r. 14:33

LW Bogdanka została laureatem XII edycji konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom, organizowanego przez NSZZ Solidarność pod patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy. Wręczenie nagród odbyło się w poniedziałek, 24 lutego, w Sali Kolumnowej Pałacu Prezydenckiego - poinformowało portal netTG.pl biuro prasowe spółki.

W tym roku komisja konkursowa wyłoniła 17 firm, które otrzymają certyfikat Pracodawca Przyjazny Pracownikom. W konkursie nagradzani są polscy pracodawcy, którzy w swojej działalności wyróżniają się w zakresie poszanowania obowiązujących przepisów prawa pracy, w sposób szczególny dbają o stabilność zatrudnienia, przestrzeganie zasad BHP oraz tworzą przestrzeń do zrzeszania się pracowników w niezależne związki zawodowe. Akcja nadawania certyfikatu "Pracodawca Przyjazny Pracownikom" zainicjowana została przez NSZZ Solidarność w 2007 r.

LW Bogdanka została wyróżniona za "pełne zaangażowanie w sprawy pracownicze, skrupulatne przestrzeganie przepisów prawa pracy, efektywne wdrażanie Pracowniczego Programu Emerytalnego, a także powołanie do życia Fundacji "Solidarni Górnicy", która udziela wsparcia górnikom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, a także ich rodzinom".

Chciałbym serdecznie podziękować za to wyróżnienie, które potwierdza, że należymy do grupy polskich pracodawców, którzy ze szczególnym szacunkiem podchodzą do tematu praw pracowników oraz prowadzą aktywny dialog ze stroną społeczną. Jesteśmy jednym z największych pracodawców na Lubelszczyźnie. Zatrudniamy ponad 5,5 tys. osób, co oznacza, że załoga spółki i firm współpracujących z Bogdanką wraz z rodzinami tworzy społeczność ponad 20 ty. osób związanych z kopalnią. Dlatego bardzo poważnie traktujemy naszą rolę w regionie - powiedział Adam Partyka, zastępca prezesa zarządu LW Bogdanka ds. pracowniczych i społecznych.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE