ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rosja przygotowuje się do wznowienia dostaw ropy na Białoruś
26.02.2020r. 08:48

Transnieft poinformował 26 lutego o otrzymaniu "szeregu wniosków" o zapewnienie przepustowości na poczet dostaw ropy z Rosji na Białoruś. Od Nowego Roku dostarcza ją w tym kierunku tylko Grupa Safmar, ale ostatnio doszło do przełomu negocjacji Mińsk - Moskwa - czytamy w BiznesAlert.pl.

Dostawy firm państwowych, jak Rosnieft, na Białoruś zostały zatrzymane w Nowym Roku ze względu na brak porozumienia w sprawie umowy długoterminowej na dostawy w 2020 roku. Przełom negocjacji po rozmowie prezydenta Aleksandra Łukaszenki z prezesem Igorem Sieczinem uprawdopadabnia dostawy w marcu.

Sugerują to także wnioski złożone w Transniefcie, który informuje, że otrzymał je od kilku firm rosyjskich zainteresowanych dostawami marcowymi. Ten operator rurociągów przesyłowych potwierdza zdolność techniczną do realizacji tych dostaw.
Transnieft nie zdradza z nazwy firm ubiegających się o dostęp do przepustowości jego rurociągów.
OilCapital.ru , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE