ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w składzie rady nadzorczej Taurona
24.03.2020r. 16:31

Minister Aktywów Państwowych działając na podstawie swoich uprawnień wynikających ze statutu spółki dokonał 24 marca 2020 r. zmian w radzie nadzorczej Taurona.

Jak wynika z informacji spółki Minister Aktywów Państwowych odwołał z dniem 24 marca 2020 r. Agnieszkę Woźniak ze składu Rady Nadzorczej Taurona i powołał na to miejsce Andrzeja Śliwkę.

Andrzej Śliwka Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe Podatki i prawo podatkowe na Uniwersytecie Gdańskim oraz aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Posiada uprawnienia radcy prawnego.

Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, umowach gospodarczych i procesie inwestycyjnym. Ponadto w swojej dotychczasowej praktyce zajmował się również: prawem nieruchomości, badaniem due diligence, a także prowadzeniem sporów sądowych.
Obecnie pełni funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Nadzoru Właścicielskiego I w Ministerstwie Aktywów Państwowych oraz jest członkiem zespołu eksperckiego ds. zwiększenia efektywności Rad Nadzorczych wchodzącego w skład Komisji ds. reformy nadzoru właścicielskiego.

Po tych zmianach rada nadzorcza Taurona pracuje w składzie: Beata Chłodzińska (przewodnicząca), Teresa Famulska (wiceprzewodnicząca), Jacek Szyke (sekretarz), Barbara Łasak-Jarszak, Jan Płudowski, Grzegorz Peczkis, Marcin Szlenk, Andrzej Śliwka, Katarzyna Taczanowska.

Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

KOMENTARZE ( 3 )


Autor: niedowiary 24.03.2020r. 20:48
to już koniec zmian?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: energetyk 20 25.03.2020r. 08:11
to początek
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: jerlat 28.03.2020r. 16:52
Podziwiam Jacka Szyke.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 3 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE