ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Obrót przypomina o możliwości zdalnego doładowania liczników przedpłatowych
25.03.2020r. 12:04

PGE Obrót zachęca do kontaktu zdalnego. W ten sposób, czyli bez konieczności wychodzenia z domu, można również kupić energię elektryczną dla liczników przedpłatowych.

Z uwagi na zagrożenie koronawirusem i bezpieczeństwo Klientów oraz Pracowników, Spółka do odwołania zamknęła Biura Obsługi Klienta, przenosząc całą obsługę do kanałów zdalnych, głównie do Infolinii PGE. Duża część spraw dotyczy chęci zakupu przez Klientów doładowania energii do liczników przedpłatowych.

Telefonicznie, kod doładowania do licznika przedpłatowego można uzyskać dzwoniąc na specjalny numer Infolinii PGE 422 222 123.

Klient nie musi się bezpośrednio łączyć z konsultantem. Może zostawić automatyczne zamówienie, podając za pomocą klawiatury telefonicznej numer indentyfikacyjny z faktury, 4 ostatnie cyfry numeru PESEL, kwotę zakupu i numer swojego telefonu. Konsultant odeśle kod do licznika w wiadomości SMS lub oddzwoni na wskazany numer.

Wybierając połączenie z konsultantem, w ramach weryfikacji należy podać 4 ostatnie cyfry numeru PESEL, a następnie kwotę zakupu i zapisać otrzymany kod.

Kolejnym szybkim i wygodnym sposobem na otrzymanie kodu dla licznika przedpłatowego jest skorzystanie z PGE eBOK, czyli elektronicznego Biura Obsługi Klienta.

• Po zarejestrowaniu na www.ebok.gkpge.pl, należy powiązać profil eBOK z kontem rozliczeniowym, używając do tego numeru Klienta, numeru PESEL (NIP dla firm), kwoty ostatniej faktury.
• Po zalogowaniu należy wybrać przycisk "Doładuj licznik" i określić kwotę doładowania dla danej strefy: całodobowa, dzienna, nocna. Następnie, dokonujemy płatności poprzez operatorów PayU, Blue Media lub Przelewy 24.
• O realizacji transakcji informuje komunikat przychodzący na email. Kod doładowania pojawia się po kliknięciu w przycisk "Szczegóły", w zakładce "Sprawy" - "Archiwum spraw".

Zdalne kanały kontaktu to już nie tylko komfort, szybkość i pewność realizacji spraw, to przede wszystkim bezpieczeństwo i zdrowie Klientów oraz Pracowników największego sprzedawcy energii w Polsce.
PGE Obrót

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE