ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Tauron: od 15 do 20 marca ok. 150 tys. klientów obsłużonych zdalnie
27.03.2020r. 12:08

Od 15 marca, czyli momentu wprowadzenia ograniczeń co do kontaktu osobistego, Tauron obsłużył ponad 150 tysięcy osób za pośrednictwem zdalnych kanałów komunikacji - poinformowała spółka. Tauron zachęca wszystkich zainteresowanych do tej formy kontaktu.

Jak wynika ze statystyk opublikowanych przez Tauron od 15 do 20 marca br. obsługa klientów za pośrednictwem strony internetowej Taurona wzrosła - w porównaniu z wcześniejszym tygodniem, w którym funkcjonowały punkty stacjonarne - o ponad 10 proc. Liczba wysyłanych wiadomości e-mail wzrosła natomiast o 50 proc. Więcej klientów niż dotychczas dzwoni też na infolinie. W sumie Tauron obsłużył w tym okresie ponad 150 tys. osób.

- Obsługa klientów, tak jak dotychczas, odbywa się płynnie, tyle że w innej formie. Uruchomiliśmy Wirtualne Biuro Obsługi, a więc każdy klient może załatwić wszystkie sprawy bez wychodzenia z domu - wyjaśnia Filip Grzegorczyk, prezes zarządu Taurona Polska Energia. - Wybór formy obsługi należy do klienta. Za pośrednictwem strony internetowej www.tauron.pl można skorzystać z czatu online obsługiwanego przez naszych pracowników. Można skontaktować się z nami poprzez konto w internetowym serwisie obsługowym, wysłać wiadomość e-mail, list, albo też zadzwonić do nas - dodaje prezes.

Tauron podkreśla, że w obecnej sytuacji najważniejszym zadaniem spółek Grupy jest zapewnienie ciągłości dostaw energii elektrycznej i ciepła. Firma utrzymuje również stały kontakt z klientami. W sprawach związanych z dostawą energii elektrycznej oraz sprzedażą prądu i gazu można teraz korzystać z Wirtualnego Biura Obsługi.
- Zakres spraw, które objęte są obsługą przez internet, jest szeroki. Można złożyć dokumenty związane z przyłączeniem do sieci energetycznej, zawrzeć nową lub przedłużyć dotychczasowa umowę, czy też złożyć wniosek o zainstalowanie licznika energii elektrycznej. Zdalnie załatwiane są również sprawy klientów, którzy podają stan licznika energii do rozliczeń, przepisują licznik na nowego lokatora, czy chcą założyć wniosek o przyłączenie instalacji fotowoltaicznej - mówi Rafał Soja, prezes Tauron Sprzedaż.

Spółka polec jako najwygodniejszą formę obsługi serwis internetowy Mój Tauron. Ta platforma czynna jest siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Korzysta z niej już ponad 1,3 mln klientów indywidualnych oraz z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis umożliwia każdemu klientowi natychmiastowy dostęp do faktur, informacji o zużyciu energii oraz formularzy ułatwiających załatwienie różnych spraw związanych z prądem i gazem. Z serwisu można też korzystać w wersji mobilnej.

- Dziękujemy wszystkim klientom za wyrozumiałość i korzystanie ze zdalnych form obsługi. To rozwiązanie zapewnia w tych trudnych czasach bezpieczeństwo zarówno klientom, jak i naszym pracownikom - zaznacza prezes Grzegorczyk

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE