ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea Operator cały czas wydaje warunki przyłączenia do sieci bez opóźnień
27.03.2020r. 17:14

Pomimo sytuacji kryzysowej jaka obecnie występuje w naszym kraju Enea Operator wydaje i realizuje wnioski o przyłączenie do sieci w terminach ustawowych. Dotyczy to również przyłączania odnawialnych źródeł energii oraz mikroinstalacji. Informacje o opóźnieniach z winy spółki nie są prawdziwe.

Już w połowie marca spółka Enea Operator dostosowała swoje działania w zakresie wydawania technicznych warunków przyłączenia do zaleceń administracji państwowej dotyczących przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa i zorganizowała dla tego obszaru biznesowego pracę rotacyjną i zdalną. Spółka wprowadziła szereg ułatwień dla klientów, a jednym z najważniejszych było dopuszczenie rozpatrywania wniosków składanych w formie elektronicznej.

Enea Operator wprowadziła szereg ważnych i bezprecedensowych w historii działania spółki rozwiązań profilaktycznych, starając się zminimalizować przy tym wszelkie niedogodności dla klientów. Najlepszym dowodem na to, że udało się to osiągnąć w procesach przyłączania mikroinstalacji jest fakt, że liczba procedowanych zgłoszeń utrzymuje się cały czas na poziomie sprzed stanu epidemii. Enea Operator realizuje je w ustawowym terminie 30 dni.
W przypadku wymiany układów pomiarowych dla mikroinstalacji, gdy liczniki znajdują się wewnątrz w domach jedynym przypadkiem, gdy spółka tego nie realizuje jest fakt objęcia tego obiektu kwarantanną lub izolacją domową związaną z zakażeniem koronawirusem. We wszystkich pozostałych przypadkach Enea Operator cały czas montuje układy pomiarowe dla prosumentów z zachowaniem wszystkich obecnie obowiązujących zasad epidemiologicznych, w określonych prawnie terminach. Spółka realizuje te procesy bez żadnych opóźnień.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE