ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nowak: Rosja nie zamierza zwiększać wydobycia ropy w kwietniu
02.04.2020r. 14:24

Rosja nie planuje zwiększać wydobycie ropy w kwietniu - poinformował cytowany przez BiznesAlert.pl Reuters powołując się na słowa ministra energetyki Rosji Aleksandra Nowaka.

- Rosja nie planuje zwiększać wydobycia w kwietniu, ponieważ na rynku występuje nadpodaż - powiedział Nowak.

Dodał, że dotychczas nie było żadnych kontaktów pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską w sprawie wspólnych działań na rzecz stabilizacji rynku ropy. Jednak nie wykluczył, że do takich rozmów dojdzie w przyszłości.
Według danych kompleksu paliwowo-wydobywczego, wydobycie ropy i kondensatu spadło w marcu o 0,1 procent do poziomu 11,294 mln baryłek dziennie. Marzec był ostatnim miesiącem obowiązywania porozumienia naftowego grupy OPEC +. Dotychczasowe zapisy przestają obowiązywać od pierwszego kwietnia, co daje wolną rękę producentom ropy. Arabia Saudyjska zapowiedziała wzrost wydobycia z poziomu 9,6 mln baryłek dziennie w marcu do 12,3 mln baryłek dziennie w kwietniu - czytamy w BiznesAlert.pl.
Reuters , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE