ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Lotos: na większości stacji sprzedaż przez okienko
02.04.2020r. 17:05

Już w pierwszych dniach epidemii na większości stacji Lotos wprowadzona została sprzedaż przez okienko - poinformował rzecznik prasowy spółki Adam Kasprzyk. Dodał, że pracownicy i klienci mają do dyspozycji płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.

Na ponad 500 stacjach w sieci Lotos na bieżąco są wprowadzane procedury zgodne z rozporządzaniami i wymogami Ministerstwa Zdrowia - wskazał rzecznik.

"Już w pierwszych dniach epidemii na większości naszych stacji wprowadziliśmy sprzedaż przez okienko. Na stacjach, na których nie ma takiej możliwości, zamontowaliśmy ścianki z pleksi odgradzające strefę kas od sklepu" - wyjaśnił.

Dodał, że wyznaczone zostały bezpieczne odległości, a liczba klientów, mogących jednocześnie przebywać na terenie sklepu, jest ograniczona do minimum.
Jak podkreślił, pracownicy na stacjach mają do dyspozycji płyny do dezynfekcji oraz maseczki. Rękawiczki jednorazowe są dostępne zarówno dla pracowników, jak i klientów - podał.


Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE