ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PKN Orlen stawia na patriotyzm gospodarczy
06.04.2020r. 16:57

PKN Orlen konsekwentnie promuje patriotyzm gospodarczy, m.in. poprzez współpracę z polskimi producentami w ramach sieci detalicznej Koncernu. Spółka zachęca, aby wspierać krajową gospodarkę, szczególnie w trudnym czasie związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.


"Od samego początku, jako Prezes PKN Orlen podkreślałem istotną rolę patriotyzmu gospodarczego w bieżącym funkcjonowaniu firmy. Konsekwentnie zwiększaliśmy dostępność produktów wytworzonych w Polsce na stacjach paliw, rozszerzaliśmy współpracę z krajowymi producentami. Budowaliśmy przy tym świadomość naszych klientów i kontrahentów w zakresie wyboru produktów pochodzących z Polski" - mówi Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN Orlen. - "W tych trudnych czasach patriotyzm gospodarczy nabiera szczególnego znaczenia. Zachęcam wszystkich do przemyślanych zakupów, bo wspierając krajowe, często rodzinne firmy, wspólnie napędzamy polską gospodarkę" - dodaje Prezes Obajtek.

Rozległa sieć stacji Orlen - blisko 1800 w całej Polsce - powoduje, że małe, często rodzinne firmy, mają szansę rozwijać się i zaistnieć na krajowym, a nie tylko lokalnym rynku. Obecnie 85 proc. produktów dostępnych na stacjach Orlen zostało wytworzonych w Polsce. Współpraca dużych, narodowych koncernów, z rodzimymi przedsiębiorstwami nie tylko wzmacnia polską gospodarkę, ale jest także zgodna z oczekiwaniami klientów. Badania jednoznacznie wskazują, że Polacy doceniają współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami. Według badań instytutu Kantar 75 proc. Polaków uważa, że krajowi potentaci, tacy jak PKN Orlen, powinni aktywnie angażować się we wsparcie polskich producentów. Ponadto większość, bo prawie 90 proc. Polaków, do zakupu danego produktu zachęca informacja o jego krajowym pochodzeniu.


PKN Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE