ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Nadal spada produkcja ropy w USA
22.05.2020r. 13:12

Produkcja ropy w USA spadła o ponad 2,2 mln baryłek ropy dziennie - poinformował cytowany przez BiznesAlert.pl sekretarz energii Dan Brouilette.

- Jesteśmy prawdopodobnie jeszcze przed szczytem redukcji wydobycia, będziemy widzieć spadki dopóki linia popytu nie pójdzie wyraźnie w górę. Mam nadzieje, że pozwoli to na ustabilizowanie sytuacji i rozpocznie proces powrotu do zwiększania wydobycia. Jestem przekonany, że przemysł wydobywczy powróci do swojej siły, którą prezentował przed pandemią. - powiedział Brouilette.

US EIA(Energy Information Administration) podała 21 maja dane na zeszłotygodniowego wydobycia ropy naftowej w Stanach Zjednoczonych. Wynika z nich, że średnio zostało wydobyte 11,5 mln baryłek dziennie, co oznacza spadek o 1,6 mln od 13 marca.
Zapasy ropy w magazynach SPR (Strategic Petrolum Reserves) wzrosły w ubiegłym tygodniu o 1,9 mln baryłek ropy. Obecnie w zbiornikach znajduje się 641,6 mln baryłek ropy. Magazyny mają zdolność przechowania 714 mln baryłek ropy, co oznacza, że do wypełnienia tych składów zostało ponad 70 mln baryłek ropy- czytamy w BiznesAlert.pl.
S&P Platts , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE