ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Putin przedstawił oczekiwania odnośnie niższych taryf przesyłowych ropy
25.05.2020r. 10:31

Putin poinstruował rząd, aby Koleje Rosyjskie (RŻD) oraz Transnieft opracowały specjalne taryfy przesyłowe ropy w okolicznościach obowiązywania uzgodnień wydobycia tego surowca w ramach OPEC+ - czytamy w BiznesAlert.pl.

aryfy mają zostać przygotowane do 15 czerwca, a odpowiedzialny za to zadanie będzie premier Michaił Miszustin. Prezes Rosnieftu Igor Sieczin kilka tygodni wcześniej podczas spotkania z Putinem przedstawił oczekiwania niższych taryf przesyłowych ropy.
Poza taryfami, Putin zasugerował także, żeby nie wprowadzać kar za niewywiązanie się z kwot ograniczenia wydobycia w ramach porozumienia naftowego, włączyć firmy wydobywcze przynoszące powyżej miliarda rubli przychodu rocznie w skład spółek szkieletowych oraz wprowadzić subsydia na pożyczki dla koncernów, przeznaczone na kapitał obrotowy - czytamy w BiznesAlert.pl.
Kommiersant , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE