ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Członek RN Kogeneracji oddelegowany do zarządu spółki
26.05.2020r. 13:35

Rada Nadzorcza Kogeneracji podjęła we wtorek uchwałę, na podstawie której oddelegowała jednego ze swoich członków do tymczasowego pełnienia obowiązków członka zarządu.

Do tymczasowego pełnienia obowiązków członka zarządu Kogeneracji od dnia 27 maja 2020 r., na okres do 3 miesięcy został decyzja rady nadzorczej oddelegowany Roman Nowak.

Jednocześnie RN wyraziła zgodę na jednoczesne zatrudnienie Romana Nowaka w Kogeneracji na stanowisku dyżurnego inżyniera ruchu w czasie pełnienia obowiązków członka zarządu.
W komunikacie poinformowano również, że w związku z koniecznością uzupełnienia składu zarządu Kogeneracji w dniu 26 maja 2020 r., decyzją rady nadzorczej spółki, zostało opublikowane ogłoszenie o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa i wiceprezesa zarządu Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja.

Roman Nowak ukończył Politechnikę Wrocławską, wydział elektryczny, specjalność: elektroenergetyka przemysłowa i komunalna. W Kogeneracji (EC Wrocław) zatrudniony od 1994 r. na następujących stanowiskach: od 1994 r. do 1995 r. - elektroenergetyk Elektrowni Cieplnych, od 1995 r. do 1996 r. - elektromechanik AKPiA - sekcja KSAiP, od 1996 r. do 2005 r. - specjalista ds. komputerowego systemu automatyki i pomiarów,o od 2005 r. do 2008 r. - kierownik sekcji ds. komputerowych systemów automatyki i pomiarów, od 2008 r. do 2011 r. - dyżurny inżynier ruchu, od 2011 r. do 2015 r. - kierownik wydziału produkcyjnego, od 2016 r. do teraz - dyżurny inżynier ruchu.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE