ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Akademik Czerski mający dokończyć Nord Stream 2 wrócił do portu w niemieckim Mukran
29.05.2020r. 06:27

Statek Akademik Czerski mający dokończyć gazociąg Nord Stream 2 wrócił do portu w niemieckim Mukran, w którym znajduje się baza logistyczna tego przedsięwzięcia - czytamy w BiznesAlert.pl.

BiznesAlert.pl informował o ruchach Czerskiego, który wypłynął z Mukran, zakotwiczył w zatoce Prorer Wiek, do którego dotarła także barka Fortuna zajmująca się także układaniem rur. Jednak to Czerski posiada system pozycjonowania głębinowego niezbędny do pracy na wodach duńskich zgodnie z wymogami Duńskiej Agencji Energii. Portal Neftegaz.ru spekuluje, że krótka wycieczka Czerskiego mogła posłużyć do załadunku rur potrzebnych do budowy.
Rosjanie z Nord Stream 2 AG wciąż nie przekazali dokumentów niezbędnych do wydania zgody DEA na budowę ostatniego odcinka spornego gazociągu. Tymczasem Amerykanie zapowiadają przyjęcie kolejnych sankcji, które być może nie zatrzymają budowy, ale uniemożliwią dostawy przez Nord Stream 2 - przypomina BiznesAlert.pl.
Kommiersant/Neftegaz.ru , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE