ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zmiany w RN i zarządzie ZE PAK
22.06.2020r. 16:24

O wyborze przewodniczącego rady nadzorczej oraz powołaniu prezesa zarządu - poinformował Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin.

Z informacji spółki wynika, że na posiedzeniu w dniu 22 czerwca 2020 roku rada nadzorcza ZE PAK na przewodniczącego RN wybrała Piotra Woźnego.

RN ZE PAK po tej zmianie pracuje w składzie: Piotr Woźny (przewodniczący) Wiesław Walendziak (wiceprzewodniczący), Tomasz Szeląg (sekretarz), Grzegorz Krystek, Alojzy Z. Nowak, Maciej Stec, Leszek Wysłocki i Sławomir Zakrzewski.

Również w dniu 22 czerwca 2020 roku rada nadzorcza powołała prezesa spółki, został nim ponownie Henryk Sobierajski, który sprawował to stanowisko od lipca 2019 roku do 5 maja 2020 roku, kiedy to zrezygnował.
W latach 1992 -1993 Henryk Sobierajski pełnił funkcję prezesa zarządu Głos Press. Od listopada 2010 do grudnia 2016 prezesa zarządu Nord Licence, a od września 2011 do grudnia 2015 r. prezesa zarządu Media Biznes. Od czerwca 2008 do marca 2018 roku Henryk Sobierajski był dyrektorem kanału informacyjnego Polsat News, a od marca 2009 do marca 2018 szefem Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Od czerwca 2010 roku do października 2019 roku Henryk Sobierajski był członkiem rady nadzorczej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, w której od września 2010 roku do czerwca 2017 roku pełnił funkcję zastępcy przewodniczącego.

Obecnie w składzie zarządu ZE PAK oprócz nowopowołanego prezesa zasiada czterech wiceprezesów: Zygmunt Artwik, Paweł Lisowski, Paweł Markowski i Maciej Nietopiel.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
ALMiG
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Gazterm
Innsoftcire
©2002-2020
mobilne cire
IT BCE