ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Działania ZPUE w czasach epidemii koronawirusa
24.06.2020r. 05:02

Wszyscy zmagamy się ze skutkami pandemii, która dotknęła cały świat. Mimo licznych przeciwności ZPUE nie zwalnia tempa. Dalej produkujemy najnowocześniejsze urządzenia dla elektroenergetyki i dostarczamy je naszym Klientom. Mamy świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo dostaw energii i kluczowa rola naszych produktów w całym systemie. Nie zapominamy przy tym o społecznej odpowiedzialności biznesu angażując się w wiele działań lokalnych oraz skierowanych do naszych Pracowników. Z optymizmem i energią patrzymy w przyszłość.

Jesteśmy odpowiedzialni

Potrzeby i oczekiwania naszych Klientów od zawsze są dla nas niepodważalnym priorytetem. Nie zapominamy przy tym o zapewnieniu bezpieczeństwa naszym Pracownikom, Współpracownikom czy Podwykonawcom. Dlatego od momentu pojawienia się niebezpieczeństwa, Zarząd Spółki powołał Zespół ds. Zarządzania Zagrożeniem Epidemicznym, w którego składzie oprócz ekspertów z różnych dziedzin znaleźli się przedstawiciele najwyższych władz Spółki. Wraz z rozwojem sytuacji powiększaliśmy paletę działań, których celem jest zapewnienie ciągłości działania Firmy przy jednoczesnym zagwarantowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasz model działania, dzięki przejrzystej i szczerej komunikacji spotkał się ze zrozumieniem Załogi, która każdego dnia dokłada najwyższych starań by sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów.

Nasi specjaliści pozostają do dyspozycji naszych Klientów za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym telekonferencji czy wirtualnych prezentacji. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i niezmiennie otwarci na uwagi i sugestie dotyczące naszych produktów i usług.

Pomagamy ludziom

Od ponad 10 lat przy ZPUE prężnie działa Fundacja "Jesteśmy Blisko" reagująca na potrzeby lokalnej społeczności. W obliczu wyzwań związanych z koronawirusem, oprócz bieżących działań, jej Zespół przy wsparciu wielu Pracowników zaangażował się w walkę z nowym zagrożeniem. Z dużym odzewem wśród Załogi spotkała się akcja "szyjeMY" podczas, której wykonaliśmy tysiące maseczek dla medyków, służb ratunkowych, pensjonariuszy domów opieki. Trafiły one do wielu szpitali i instytucji w województwie świętokrzyskim. Ponadto zakupiliśmy środki ochronne, które trafiły m.in. do włoszczowskich strażaków, powiatowego szpitala oraz innych służb i instytucji walczących na co dzień z koronawirusem. Do tej pory na różnego rodzaju akcje społeczne związane z pandemią przeznaczyliśmy ponad 200 tysięcy złotych.

Fundacja "Jesteśmy Blisko" angażuje się wiele działań aktywizujących lokalną społeczność poprzez relacje na żywo oraz multimedia zamieszczane w mediach społecznościowych. W ten sposób dotarliśmy już do tysięcy osób - nie tylko z terenu Włoszczowy i okolic.

Bezpieczna praca

Zespół ds. Zarządzania Zagrożeniem Epidemicznym od samego początku dokłada wszelkich starań by praca w ZPUE była bezpieczna i komfortowa. Świadomi zagrożenia nie szczędzimy sił i środków, by każdy Pracownik Naszej Firmy czuł się bezpiecznie na swoim stanowisku. Aby zminimalizować ryzyko zakażenia wirusem przeprowadziliśmy liczne akcje informacyjne i edukacyjne. Mimo braku przepisów nakazujących noszenia maseczek w miejscu pracy zakupiliśmy dla każdego Pracownika maseczki wielokrotnego użytku, posiadające niezbędne atesty. Wyposażyliśmy biura i wydziały w punkty dezynfekcyjne. Transport pracowniczy został przeorganizowany poprzez wsparcie przejazdów indywidualnych w miejsce dotychczasowej komunikacji zbiorowej. Zmieniły się także godziny zmian, w taki sposób by ograniczyć ryzyko transmisji wirusa oraz zapewnić bezpieczną "wymianę" Pracowników.

W biurach zachowujemy bezpieczne odległości między stanowiskami w pracy. Tam gdzie jest to możliwe wprowadziliśmy możliwość pracy zdalnej lub zmianowej. Pozostajemy otwarci na potrzeby osób zatrudnionych w ZPUE traktując każdą sprawę indywidulanie.
ZPUE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE