ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wyróżnienie w programie IR Excellence dla PGNiG
25.06.2020r. 09:59

Badanie zorganizowane przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie wśród 160 spółek giełdowych wskazało najlepsze strony internetowe z zakresu Relacji Inwestorskich. PGNiG znalazło się wśród spółek z najwyższą oceną.

W kilkuetapowym programie udział wzięły spółki z indeksów WIG20, mWIG40, sWIG80 oraz 20 spółek z sektora gamingowego. Rok temu ich strony IR zostały poddane ocenie, a każda ze spółek otrzymała raport z rekomendacjami. Relacje Inwestorskie w PGNiG SA otrzymały wówczas maksymalny wynik, jaki można było osiągnąć w programie. W tym roku GPW ponownie sprawdziła te strony, by przyjrzeć się zmianom. Strona https://pgnig.pl/relacje-inwestorskie znów znalazła się wśród najwyżej ocenionych.

- Zespół relacji inwestorskich PGNiG dokłada wielu starań, aby na bieżąco reagować na potrzeby inwestorów i udostępniać im możliwie najszerszy i naj­bardziej aktualny zakres danych w najbardziej przystępny sposób. Nadal będziemy się przyglądać nowym trendom w komunikacji i wdrażać użyteczne dla inwestorów rozwiązania - skomentował Przemysław Wa­cławski, Wiceprezes Zarządu PGNiG ds. finansowych.

W ramach badania IR Excellence Programme sprawdzono dostępność określonych danych w szczególności w języku angielskim na stronach korporacyjnych emitentów notowanych na GPW, m. in. aktualnych informacji na temat spółki, danych finansowych i niefinansowych, opisu działalności oraz modelu biznesowego.
PGNiG

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE